Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég az a pár vizsgálat a...

Elég az a pár vizsgálat a terhesgondozás alatt, amit az sztk-ban végeznek? Gondolom, fogadott orvos nélkül sem árt néha elnézni magánrendelésre. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
nekem sem volt magán dokim, és úgy gondolom, mindent megkaptam amit kellett.
2008. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen felesleges, nyugodj meg minden szükséges vizsgálatot elvégeznek! Egy magándoki sem csinál többet, csak elkéri a pénzt!
2008. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Hát azért az előttem szólónak nincs igaza.

Tőlem nem csak a pénzt kéri el, hanem beszélgetek is vele, persze ezt orvosa válogatja.

Én a Te helyedben egy 4D-s ultrahangra mennék el, ott aztá tényleg látszik mindene a babának.

20 hetes kismama

2008. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet a 2. hozzászólóval, nekem magándokim van és fizetek is neki, viszont mindent elmond, alapos, türelmes, figyelmes, bármikor felhívhatom, ha gondom van és megjegyzem, volt is, és megnyugtató volt, hogy ott van kéznél bármikor. Ez nem azt jelenti, hogy az sztk-ban nem csinálnak meg mindent, csak a színvonal kicsit más, pl. én időpontra járok, nem kell várnom, a rendelő csillog-villog, a laboreredményekért a kórházba a dokim megy, nem nekem kell intéznem, nagyon kényelmes, megfizethető "luxus" és nem utolsósorban nála fogok szülni ha eljön az idő.
2008. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt magánorvosom, bőven elg volt annyi vizsgálat, amin voltam. Nekem nincs fölös 6-7 ezrem egy vizsgálatra, azt meghagyom a gazdagoknak. Így se volt gond.
2008. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy mi sem vagyunk gazdagok, sőt most elég sza**ul állunk anyagilag, de én ahol itt élek,semmi pénért nem mennék a sztkba, az tuti.

Magándokim van, akinek fizetek. Inkább spórolok máson, de nekem, a lelkemnek jobb így. Ez az én véleményem.

2008. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Ha meg vagy elégedve az sztk-s dokival,akkor nem szükséges.Azért a 4D-t ne hagyd majd ki,elég pontosan látni mindent.

Az 5. válaszolónak üzenem,hogy mi sem vagyunk gazdagok,sőt jómódúak sem,de nekem is megér a biztonság és a nyugalom annyit,hogy bármikor fordulhatok a dokihoz segítségért és ezért hajlandó vagyok fizetni érte.Persze ezt sem mindenki teheti meg(sajnos),de nem kell irigykedni.15 hetes pocakos.Jó babavárást.

2008. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Persze, a 4D-t nem hagyjuk ki, mert a férjem is szeretné már látni a kicsit.
2008. máj. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!