Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig lesz lezárva a Székesfe...

Meddig lesz lezárva a Székesfehérvári kórház az inf. Járvány miatt?

Figyelt kérdés
Mert bármelyik nap szülhetek és szeretném ha a párom is bent lenne velem a szülőszobán.ilyenkor ez lehetséges?azt tudom h látogatót nem lehet fogadni.ha valaki hoz csomagot hogy és kiadja át?
2012. márc. 6. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem Fehérváron, de úgy beengedték a férjem, hogy be volt oltva. Kérdezd meg, és talán egy gyors oltás segíthet.
2012. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hello. Én is bármikor szülhetek,én is Szfváron szülök:) és én is félek,hogy a párom nem jöhet be. Bár bízom benne. Nem tudom, meddig lesz zárva, de itt találtam olyan bejegyzést, még tavalyit, hogy beengedik az apákat szülésre. Még tavaly így volt. Remélem idén is így van. Azt is olvastam,hogy ha valaki csomagot hoz, vagy szennyest küld haza, a portán kell leadni, és továbbítják. De telefonon meg lehet kérdezni! Ha esetleg megkérdezed, írd már le:) 39 hkm.

Ez az oltás apáknak sztem. tök hülyeség, mert attól még úgy tudom elkaphatja ő is az influenzát, és fertőzhet is, csak szövődményei nem lesznek.. Szóval...

2012. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A gyors oltás nem segít, mert két hét kell a védettség kialakulásához. Másrészt az oltás mellett is elkaphatja valóban, és fertőzhet is, csak enyhébb lefolyású nála a betegség. Mindemellett én úgy tudom, hogy látogatási tilalom esetén is beengedik a szülésre, de ez Db-i adat. :)


Könnyű szülést Neked!

30 hkm

2012. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Na, most voltam NST-n,és rákérdeztem a dokira, azt mondta, a Szfvári kórházban lehet apás szülés a tilalom ellenére, de látogatni nem jöhet senki! Én megnyugodtam! Nekem csak ez volt a lényeg hogy ne legyek egyedül a szülőszobán. Látogatás már nem érdekel:) Legalább nyugodtan szoptathatok, nincs jövés-menés.
2012. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sya kismama!megkérdeztük tegnap telefonom a kórházat és bejöhet a párom vagy akit szeretnék h ott legyen a szülőszobán + 1 kísérő kint várhat a folyóson,ha megszületett a baba utána kell elhagyniuk az épületet.Annyi a feltétel h megkel venni a steril felszerelést 1000ftért aki a szülőszobára megy veled és papucsot kell vinni e neki is.(Bár szerintem az sem kell mert a lábára kap cipővédő zacsit,2009ben született a kisfiam és akkor sem kérték neki a papucsot ,mert én már a szülőszobán voltam másfél órája mire a párom is odaért és be is engedték még biztattak is h nem sokára jön).látogatni ilyenkor nem lehet a külső portán lehet csomagot leadni és mondták h kaját,innivalót ha lehet már előre kell összekészíteni.

könnyű szülést neked :)

2012. márc. 7. 14:33
 6/10 A kérdező kommentje:
sya én holnap megyek NStre 39+3naposak vagyunk.téged még nem vizsgáltak meg ugye?
2012. márc. 7. 14:34
 7/10 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Én 39+5 hetes vagyok. A tilalommal kapcsolatban én is arra jutottam mint az előzőekben leírtak, bejöhet az apa, de aztán látogatni már nem. Te érzel már valamit a szüléssel kapcsolatban? Ha nem jön meg a pici időre szerencsére nem fektetnek be, ez most a tilalom miatt nem jönne jól!
2012. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sya.hát nekem már 2 és fél hete fáj meg görcsölget a hasam alja.37 hetesen teljes 1 órán keresztül olyasmi volt mint a szülés előtti görcsök.Bár 22 hetesen begörcsöltem és ugyan így volt sz első kisfiamnál is de ő 6 hónaposan akart akkor megszületni.sokszor nem bánnám ha már kiakarna bújni mert tegnap is alig mozgott ilyenkor mindig megijeszt.neked vannak fájásaid vagy valami más érzések?
2012. márc. 7. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Megint 2-es vagyok! Sziasztok. Na, akkor te is utánakérdeztél a dolognak kedves kérdező:) Nekem is görcsölget a hasam, már egypárszor összehuztam a cipzárt a táskámon:)) hogy indulunk, volt úgy, hogy pár óráig 10 perces fájásaim voltak, csak valahogy mindig elmúlt. Tudom, venni kell apa-ruhát:) de úgy örülök, hogy beengedik az apukákat!
2012. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sya.megszületett a kisfiam Bence Noel március 8.án nagyon nehéz szülés volt de végere itt a kicsi fiam ez a lényeg.Nálatok meg van már a baba?
2012. márc. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!