Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 2012 áprilisban fog...

Van aki 2012 áprilisban fog szülni? Szülö kismamák, véleményére vagyok kiváncsi, és föleg ha székesfehérváron fognak szülni!

Figyelt kérdés
én is ekkora várom a babámat!!!a kórház érdekelne nagyon,8 éve szültem ott,de kiváncsi lennék,hogy most milyen,pl.engednek e sétálni vajudás alatt stb.stb.
2012. jan. 10. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Bár nem székesfehérvári vagyok de én is áprilisban szülök. Én kecskeméten fogok, 2,5 évvel ezelőtt is ott szültem. Én szerettem a kórházat csak a szoptatás "elmagyarázását" hanyagolták nagyon. Fiút vagy lányt vársz? Nekünk van egy kislányunk és most jön az öcsike. Boldog babavárást
2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 H.Orsolya ***** válasza:
100%

Szia. Én remélhetőleg január végén vagy február elején fogok szülni Székesfehérváron, majd utána elmesélem mit lehetett és mit nem, meg hogy, mi hogy is van most. még akkor is időben leszel :)

Mert állítólag sokat változott minden az elmúlt években. Pl, hogy mit kell bevinni a picurnak és mit biztosítanak ott.


Boldog Babavárást!!!

Majd írok!

2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is áprilisban fogok szülni, de Kecskeméten, van már egy 4 éves lányom.
2012. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szia! Én Székesfehérváron fogok szülni és márciusban, elméletileg. Nem rég voltam bent körülnézni és nagyon szép minden. Láttam egy két kismamát és sétálni engedték őket, de nem messzire a szülőszobától. Te kinél szültél annó? Fogadott szülésznőd van?
2012. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szia,nincs fogadott orvosom,mert az ügyeletes is jó volt,2003-ban dr.bognár idánál szültem,2005-ben meg már nem tudom de nagyon jó doki volt!!
2012. jan. 31. 20:24
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia. Április 27-re vagyok kiírva az első babámmal egy kisfiú. Kecskeméten fogok szülni, vannak fenntartásaim a kórházzal szemben. A kecskeméti anyukák megoszthatnák a tapasztalatokat és,hogy mire készüljek fel:)

28hkm

2012. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Én április 9-re vagyok kiírva, és Győrben fogok szülni. Első baba lesz és kislány
2012. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 H.Orsolya ***** válasza:

Szia.

Tegnap jöttünk haza:) Amire a kérdésed vonatkozik arra nem tudok konkrétan válaszolni, mert nekem az kimaradt. Engem rögtön a szülőszobára vittek és nem is feküdtem ott sokáig.

Viszont: a babának ruha kivételével mindent vinni kell. pelenka, popsikrém, törlő... stb. Szóval minden amire szüksége van, vagy lehet.

Kaját szerintem vigyetek majd be másnap vagy aznap. Vagy mindig valamit, mert nem éppen a tápláló kaját kapod.( És szoptatásnál se mindegy ugye mennyire tápláló.

A szülésnők, a csecsemősök között vannak nagyon aranyosak, de van olyan aki szinte nem is segít csak elmondja tök bunkó stílusba, hogy ez és ez, aztán old meg. Bár neked könnyebb lesz gondolom, mert te már tudod, hogy mit hogyan. De nekem így első babánál volt, hogy sírni tudtam volna a stílusuk miatt.

Nem tudom mi érdekelhet még, de írd csak a kérdést.

Majd megpróbálok jobban válaszolni, de most még nem nagyon vagyok képbe. Az éjszakáink borzalmasak :)

Boldog babavárást!

2012. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 H.Orsolya ***** válasza:

Hogy vagy? Már nem sok van hátra. Kíváncsi vagyok te milyen élményekkel jössz ki a kórházból. :)

Könnyű szülést neked is:)

2012. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!