Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Júliusban gyakrabban vannak...

Júliusban gyakrabban vannak "szabadságon" a szülész-nőgyógyászok mint általában?

Figyelt kérdés
Csak azért mert akkor szülök. Tapasztalatok?
2012. márc. 7. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem érzem cikinek, egyszerűen jobb tisztázni mindent, ez a te érdeked is, nincs ebben semmi ciki.
2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki. Egyszerűen megmondod, hogy szeretnéd, ha ő lenne bent a szülésen, de mivel júliusban szülsz, előre szeretnéd azt is tudni, hogy mikor lesz szabin, hogy ha nem tudsz vele szülni, szétnézhess. Ha ezt egy doki nem érti meg, akkor ne is gondolkozz azon, hogy felfogadd:)
2012. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A férjem is orvos, náluk július-augusztus, és január-február a szabadságok ideje. Ha rendes, nem vállal a várható szabadsága idején, ha kevésbé, vállal és elmegy (megtörténik, ezt biztosan mondhatom neked).


30 hkm

2012. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem ciki, ő is tudja, hogy azért kéred fel, hogy ott legyen. meg szokták mondani, mikor vannak szabin.


nekem a júl.közepét simán elvállalta a dokim, ott is volt. tesóm orvosa előre szólt, hogy mikortól lesz szabin, épp akkor érkezett a babája, így ügyeletesnél szült.

2012. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én aug.20-án szültem és bejött a dokim. Ismerős szentestén szült hát ő az ügyeletessel szült...
2012. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, én is így kezdtem mindkét szülésemnél pedig ugyanannál szültem. A másodiknál is megkérdeztem, hogy nem lesz-e szabin. Amúgy a másodiknál egy kicsit csalt mert azt mondta, hogy nem közben meg úgy volt, hogy karácsonykor elkezdte a szabiját és jan.10 körül jött vissza én meg 15-re voltam kiírva szülni. Jó végül 20.-án szültem azt is császárral mert nem akart megindulni de azért egy kicsit rosszul éreztem magam mert féltem, hogy nehogy meginduljon pár nappal hamarabb Ő meg nincs sehol. :p

Amúgy az én dokim még augusztusban van szabin szintén kb. 2 hetet.

2012. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!