Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányinger, gyakori székelési...

Hányinger, gyakori székelési inger jelentheti, hogy közeleg a szülés ideje?

Figyelt kérdés
Két-három napja erős hányingerem van, és gyakran van székelési ingerem, de nem hasmenéses csak lazább. Ma a legrosszabb, olyan, mintha beteg lennék, de egyébként semmi bajom. Jóslóim nincsenek, enyhe tompa hasfájás van napok óta, olyan mensi szerű,a hasam eléggé le van szállva. Jelent valamit vagy ez elő szokott fordulni a vége felé? 37+2 hetes vagyok
2012. márc. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányinger,gyakori laza széklet jelentheti a szülés közeledtét.

Mensi szerű hasfájás = jósló fájás.


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég gyanús... szerintem legyen a kórházi cuccod összekészítve, de ne stresszelj rá nagyon :) És ha jönnek a fájások, kezdj mérni, rendszeres 5 percesekkel indulhatsz. (Ha messze van a kórház 10 percesekkel is indulhatsz.) Első gyerekkel rohantam 5 perces fájásokkal a kórházba este 10kor, másnap délben született meg, másodiknál szintén este 10kor indultam 5 percesekkel, éjjel fél egykor lett meg. Szóval, még erre sem lehet konkrétat mondani :)
2012. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ez már a végét jelentette. egybe vagytok még?
2012. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, még egyben vagyunk:).
2012. márc. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!