Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első baba császárral...

Ha az első baba császárral született a második is az lesz?

Figyelt kérdés

Az első baba ezen okok miatt született császárral:

-relatív téraránytalanság

-fájásgyengeség


A magzatvíz merconiumos volt, én pedig B RH- vércsoportú vagyok. 33 hónap lesz a két baba között.


Még odébb van a szülés, tudom, az orvos dönti el, csak kíváncsi vagyok, aki először császáros lett a második baba is az lett-e!



2012. márc. 13. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö szintén téraránytalanság miatt lett (sürgösségi) császár, a második meglett simán (és meghozzá nem is nehezen).
2012. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél a második is császáros lett. Panaszkodott az orvosának a terhesség végén, hogy feszít a vágás helye. Megnézték, teljesen el volt vékonyodva és mondták, nem kockáztatják meg, hogy esetleg szüléskor szétszakad.
2012. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem téraránytalanság miatt lett az első császár.

A doki azt mondta,hogy ha a császár és a teherbeesés között eltelik egy év akkor van esélyem hüvelyi szülésre,viszont a téraránytalanság és a nagy súlyú baba ismétlődni szokott.

Majd meglátjuk :D

Könnyű szülést neked,remélem sikerül.

2012. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem bármilyen is lesz nem lesz gond.

A lányom 3600 grammal született, gondolom a tesója sem lesz kevesebb.

2012. márc. 13. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél szintén fájásgyengeség és téraránytalanság miatt császár lett. A második babám 22 hónap elteltével spontán szüléssel jött világra. 5 óra alatt meg lett, de nem volt egyszerű a történet. Szóval nem biztos, hogy megint császár lesz. Nekem 50%-ot mondott a dokim és beleestem az 50%-ba.
2012. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is B neg. vagyok, de ennek nincs köze a császárhoz. :)


Nekem az első sürgősségi császár volt fenyegető magzati oxigénhiány miatt, a második is császár lett mert a 4,5 kilós gyereket nem merték kipréseltetni egy császár után már, a harmadik pedig nem is lehetett így más, csakis császár.

2012. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy annak nincs köze, csak leírtam. :-)


Persze majd az orvos eldönti lehet-e természetesen, sok mindentől függ.

2012. márc. 13. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:

1, normál

2, császár

3, császár

4, császár

5, normál


:D

2012. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja mindegyik lány kivéve a legkisebbet!:D
2012. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő,

Magyarországon élsz? Ha igen, melyik kórházban lett 3 császár után normál szülésed? Csak azért kérdem, mert ilyet még nem hallottam.

2012. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!