Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A csípő magától a terhességtől...

A csípő magától a terhességtől, vagy a kitolástól szélesedhet?

Figyelt kérdés

Baráti beszélgetésben került szóba, végül nem tudtunk megállapodni, hogy a csípő mitől szélesedhet meg. Volt aki azt mondta, hogy császáros szülés nem érinti a csípő méretét, volt aki arra voksolt, hogy a hormonok "szélesítik" a csípőt, így annak is szélesedhet maradandóan, aki császárral szül.

A társaság férfiakból és még nem szült nőkből áll, így saját tapasztalatra senki se tudott támaszkodni.


2012. márc. 15. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kicsit széttolódik terhesség alatt, de utána szerintem visszamegy, én ugyanazokat a nadrágjaimat hordom, mint terhesség előtt. 2 gyerek után egyedül a melleim lógnak, nem vagyok kövérebb.
2012. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapesetben már elkezd szélesedni a terhesség alatt, a hormonok gondoskodnak róla, hogy majd ha eljön az ideje, akkor kiférjen a baba.
2012. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a kiférés a fő kérdés, hanem hogy mi okozza, ha valakinek a terhesség előttnél szélesebb lesz a csípője. Tehát mi okozza, ha úgy marad?
2012. márc. 15. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt. Én császárral szültem, és kb 10 cm-rel szélesebb a csípőm, mint a terhesség előtt. Nincs rajtam egy dkg felesleg sem, szóval arra sem lehet fogni. Fél éve szültem, és nem jönnek fel a régi gatyáim, szóval nem fog "visszaalakulni" már. :)
2012. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
várj még egy fél évet, nekem is egy évbe beletelt, mire minden a régi lett, a melleket leszámítva. Nem fogyóztam, maguktól mentek le a kilók.
2012. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk a családból senkinek nem ment vissza, meg nekem jó így ahogy van. :)
2012. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szelesedett, de csak az elso babaval es a terhesseg alatt.

Nem ment vissza, de en kifejezetten orultem ennek, mert igy lett 91 cm a csipom a 61-es derekamhoz.

Lanykoromban par centivel vastagabb volt a derekam, a csipom meg keskenyebb, nem volt ilyen szep a vonala, mint most.

2012. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!