Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátsebre tényleg jó az aloe...

A gátsebre tényleg jó az aloe first spray? Ha igen, a szülés után mikortól kell befújni a sebet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 21:45
 1/10 anonim válasza:
100%
Igen. Nekem mikor hazajöttem a kórházból adta "kölcsön" vki és nagyon jót tett vele! A sebemet is hűsítette és a tejserkentő teától csalánkiütéseim is lettek, azokat is elmulasztotta nagyon hamar. Használd nyugodtan!
2008. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már harmadnap használtam. Napi többször, minden mosakodásnál.Nagyon jó rá. Enyhíti a fájdalmat és fertőtlenít.Ajánlom mindenkinek!
2008. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! Igen használ, én is használtam szülés után, mert kiderült hogy jódérzékeny vagyok és emiatt leégette a bőrőmet odalent! Én fújtam vele a gátsebemet is és nekem bevált! Használd nyugodtan! Én a varratszedésem után kezdtem használni, addig csak vízzel mostam, mert a dokim ezt ajánlotta!
2008. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok, csak felkeltette az érdeklődésemet ez a szer, mivel itt sokan dícsérik. Hol lehetne beszerezni? Köszönöm és elnézést, hogy nem "választ" írtam! Majdnem 40 hetes kismami
2008. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne :) patikában, gyógynövény - boltban?

kösziiii

40 hetes kismama

2008. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző két kérdezőnek:

[link]

Sok boldogságot!:)

29 hetes kismami

2008. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszkeee :)
2008. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infót! Mindenkinek boldog babavárást , könnyű szülést, jó egészséget kívánok!
2008. ápr. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is ajánlom.

És nálam is beszerehető:-)

2008. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én rögtön szülés után borogattam a gátsebet aloe first-el (Forever Living - márka). Csökkentette a fájdalmat, konfortérzést adott és nedvesen tartotta a varratokat, amiért a második-harmadik nap nagyon hálás voltam :)

ajánlom én is mindenkinek!

2008. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!