Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet beindul a szülés ma?...

Lehet beindul a szülés ma? Vélemények?

Figyelt kérdés
Elkezdtem lépcsőzni,gugolgatni meg mindent.:)kb 2-3napja nem mozog a babóm de ettől most felélénkült és nyomkod össze vissza.a dugóm elment már mulét héten,erős folyásom van a pocim is leszállt és keményedek sokszor.+puhult a méhszály és egy ujjnyi voltam szerdán.39+4km
2009. jún. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát Nállad már gyakorlatilag bármikor beindulhat!:)Ha apa a közelben van akkor szerintem kérd a segítségét!Ha érted mire gondolok:)Nállunk bejött a dolog!Könnyű szülést!
2009. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

tudja a dokid hogy elment a dugo? figyelj nehogy befertözödjön a méhed mert most már ninca az ami védene.

sztem nem fogsz még szülni, ha sokat keményedik a hasad és elkezd fájni a derekad vagy hányinger jön rád az lehet jel, ha meg elfolyik a magzat viz, onnan is lehet még pár nep mire megszületik, de akkor azért menj be a korházba. drukkolok neked nagyon.

sok szeretettel kitartás.

32

2009. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.remélem beindul.most veszek egy fürdőt aztán megkérem apucit.:)mondjuk eddig az nem vállt be..
2009. jún. 12. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kemény volt a hasam az utolsó 2-3 napban, de aznap, amikor szültem, azt éreztem, hogy nagyon nyomakodik a fejével lefelééé........ Egyben vagy még?
2009. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!