Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri nőgyógyászokkal kapcsolat...

Egri nőgyógyászokkal kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én Varga Zsolt párti vagyok!


Második lányunk születik nála hamarosan!


Nekem mind a két terhességem más miatt de elég nagy figyelmet igényel,és ezt Ő megteszi,körültekintő,odafigyel!Tanácsokat ad,hogy könnyíthetné nekem a dolgaimat!


De nem tudom,Te mire vagy kiváncsi,hogy szeretnél szülni...ezektől sok függ az orvosválasztásnál!



2 éves kislány és 33 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Vargával 1x találkoztam, elég lekezelő volt! :(


Nem akarok orvost fogadni, de szeretnék a terhesgondozás alatt egy dokihoz járni.

2012. márc. 20. 19:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Varga az egyik ismerősőmnek nem vette észre 26 hétig, hogy nyitott gerincű, vízfejű a gyerek, a másiknak nem vette észre, hogy méhen kívüli terhessége van, még akkor sem amikor erős görcsökkel mentek már be a kórházba.

Viszont sokan dicsérik.

2012. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél orvost fogadni,akkor én Szántó Holló dokit ajánlanám,mert Ő nagyon nagyon kedves szimopatikus (egyáltalán nem pénzéhes) csak a kórházban rendel!Természetes szülés párti,fiatal...


Első voltam


Viszont Sztkban nem rendel,demegbeszéléssel a szülőszobán fogad, végez terhesgondozást!

2012. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Holnap megyek sztk-ba rendelésre Virág dokihoz, afp-re kell kérnem papírt. Nővérem nála szült, szerinte rendes. Bár az idősebb generációhoz tartozik, de én jobban bízom egy tapasztalt dokiban, mint a fiatalokban.

Varga és Fricz pénzéhesek, ha nem fizetsz nekik szó szerint sz..nak a fejedre. Fricznél szült egyik barátnőm, szegény majdnem ott maradt a babájával együtt a műtőasztalon.

Munkatársam Kovács Sándort ajánlotta, lehet legközelebb hozzá megyek, kipróbálom az összeset. :)

2012. márc. 21. 08:31
 6/14 alaszka ***** válasza:
Én Vargánál szültem a másodikat, és teljesen meg voltam elégedve. Mindent lehet rá mondani, de hogy lekezelő azt még nem hallottam. Nekem rendes volt, alapos, segítőkész, a szüléssel is minden oké volt, pedig éjjel szültem, bejött teljesen természetes szülésem volt, egy apró vágáson kívül semmi beavatkozás. Az első szülésem is gyors volt, de a gátsebbel 1 évig szenvedtem (a doki nevét nem írom), ezzel szemben Varga picit vágott, kevés varrással, egy hét után semmi bajom nem volt. Én ajánlom őt, akárki akármit mond. Környezetemben van még 3 kismama, aki nála szült, senkinél nem volt gond.
2012. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 alaszka ***** válasza:
Még annyi, hogy nem mondanám Vargát pénzéhesnek, 3x kéri, hogy menj el a magánrendelésére és ezen kívül nem kér pénzt. Én ettől függetlenül adtam neki a szülés után 20 ezret, és azóta is voltam nála, nem éreztem, hogy másképp bánt volna velem, vagy keveselte volna a pénzt. Sőt alig tudtam alkalmat találni, hogy odaadjam neki, nem éreztem hogy tartja a markát.
2012. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elős vagyok!Varga védelmére,hogy nálunk sem pénzéhes!Mi elég komoly problémával küzdünk/küzdöttünk...DE volt hogy nekem 2 hetente mennikellett,és sokszor nem fogadott el pénzt!Pedig a magánrendelőbebmentem mindig!A szülésnek nincs ára nála,az benne van a terhesgondozásban!


Én csak azért nem szeretem az idősebb korosztályt,mert ált elavultak anézeteik!Szóval annyi "fejlesztés" újítás nézet van manapság,hogy azt a "régiekkel" nem nagyon lehet...


Én pl a szülőfotelben akarokszülni,nem ágyon...Ezt sem tennémeg nekem minden doki!

2012. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam és Virág helyett (aki műtött) Varga volt bent. Meglepően rendes volt, és elmagyarázott mindent. Nem így emlékeztem rá, mikor legutóbb találkoztunk másmilyen volt.Most pozitívan csalódtam.
2012. márc. 22. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok én is ma voltam az SZTK-bn! :)Beutlóért!:)
2012. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!