Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek könnyebb lesz a...

Szerintetek könnyebb lesz a második szülésem az elsőnél? Érkezhet a baba korábban?

Figyelt kérdés

1. terhesség: 8. héttől rosszullét a szülőszobáig, 7. hónapban még napi 2x-3x hánytam. Jóslók és keményedések a 38. héten voltak, majd előtejem is lett. 41. héten zselével indított szülés, 14 órás vajúdás, gátmetszés.

2. terhességem: 5. héttől kezdődőtt a rosszullét. Kb az 5 hónap végére el is múlt. 32. héttől keményedések, jóslók. 34. héttől előtejem is van, több mint az előzőnél.


2012. márc. 20. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy homeós bogyókat szedek most, az elsőnél nem szedtem. II fokban érett a méhlepényem, elkezdett megvékonyodni és 1 újjnyira nyitva vagyok a 36. héttől. Az előzőnél ez a 40. héten volt.

Egy 38 hkm

2012. márc. 20. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elő 16 óra volt gátrepedéssel,meg mindennel, ami kell; a 2. baba három óra-mindennel együtt, gátvédelemmel. A szülésznő azt mondta, h azért lehetett könnyebb, mert az első baba "kijárta" már a helyet. Előtej nem mérvadó,a rosszullétek sem.
2012. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az már jó jel, ha kezdesz kinyílni, akkor már elindult odabent a folyamat. (mmint aktívan készülődik a tested a szülésre)
2012. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első 6 óra alatt lett meg spontán, a 2. at túlhordtam (pedig határozottan nem kíméltem magam :)) Indították, zselével+oxitocint kaptam, 2.5 óra alatt lett meg.

Az első hiába volt hosszabb könnyebbnek tűnt, a 2. az oxi miatt kegyetlen volt, de legalább gyors. Ja és volt gátvédelem, igaz kellett egy picit metszeni, de már aznap tudtam térdelve ülni így nyúlfarknyi lehetett :) Nekem szólni kellett, hogy gátvédelmet szeretnék automatikusan sajna nem jár :s


Könnyű és gyors szülést kívánok neked :)


Általában a többedik gyerek gyorsabban szokott érkezni, de a korábban az nem biztos. ismerőseimnél inkább későn jött, pedig a sógornőm hasa a 27. héttől iszonyat lent volt, de 1 héttel mégis túlhordta.

2012. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!