Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesem még nincs jóslóm,...

37 hetesem még nincs jóslóm, mikor érkezhet így a baba? És honnan tudom majd hogy fájások vannak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül bármikor érkezhet a babád. A szülésnek nem feltétele a jóslófájás.

Szerintem tudni fogod mikor itt az idő. Én féltem, hogy majd nem ismerem fel a fájást, de így utólag belegondolva, nem lehetett összetéveszteni semmivel sem...

Könnyű szülést!

2012. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármikor érkezhet így is. Bár az első babámat SOS császárral szültem, és fogalmam sincs arról, hogy milyen a szülési fájdalom, most a második babánál -bár császármetszésem lesz- bízom benne, hogy azért megtudom, ha csak egy kicsit is.

Örülj neki, hogy nincsenek jóslóid. Nekem vannak kb. másfél hete, a CTG is kimutatja, de ettől függetlenül minden rendben van, zárt méhszáj, nem úgy néz ki, mintha jönni akarna a hugi.


Könnyű, gyors szülést

37 hetes km

2012. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak nincs jóslója,főleg első babával. Ne nyugtalankodj. És különben is, még ráértek.


A fájások eléggé eltéveszthetetlenek, ne aggódj!

2012. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit mondott a dokid? Mennyire nyitott a méhszáj? Én ilyen idősen teljesen zárt voltam még, a dokim meg is mondta, hogy ne is várjam a babát a 40. hét előtt. Igaza lett, 41+1!

Az első jóslóm 40+2-nél volt!

2012. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyira nem várom a fájásokat, mert utálom a fájdalmat :)

Csak így a végén már mindenen izgulok.

Kedves utolsó! Nincs dokim, nem is vizsgáltak, ugyhogy nem tudom hogy zárt vagyok-e még.

2012. jan. 16. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok, és eddig nem volt még jóslóm, teljesen zárt vagyok. A dokim szerint nem előírás a jósló, anélkül is jöhet bármikor a baba, sőt lehetnek az első jóslóból fájások is.
2012. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok mi 40+ 2 hetesek vagyunk , ket nappal ezelottre voltunk kiirva.

Azt sem tudom h mi a joslofajas, semmi jele h a fiam kikivankozna, jol vagyok es semmi fajasom nincs. Arra a joslora meg en is varok...

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!