Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban szülés...

A Szent Imre kórházban szülés után egy szobában van az anya és a baba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. amikor megszülsz együtt vagytok még a szülőszobában kb. két órát, utána elviszik, téged meg a kórteremben lefektetnek. Itt pihizel, amíg magadhoz nem térsz. Attól függ, mennyire viselt meg a szülés.. AMikor fel bírsz kelni, el tudod látni a babát elbattyogsz érte , és onnantól melletted lehet. Utána meg fürdeni, megmérni, vizsgálni viszik el minden nap egyszer, kb. fél órára.
2012. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen! A honlapjukon nem sikerült megtalálnom ezt az infót, viszont oda szeretnék majd menni . Még egyszer köszi :)
2012. márc. 20. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szivi, szerintem nagyon jó választás, én kétszer születem az Imrében. :)
2012. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, babával lehetsz folyton. de ha szükséges (pl.zuhanyozni mész, vagy ki, a látogatókhoz), akkor érdemes betolni a nővérkékhez.


mikorra vagy kiírva?

(én bő 1 hónap múlva megyek a 2.babámmal!)

2012. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor már rutinos vagy :) Jó egészséget és gyönyörű babát kívánok Neked ! Nekem még odébb van, aug. 31., de első babám, és már most nagyon izgulok .
2012. márc. 20. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor jó babavárást!

szerintem nagyon jó a Szt.Imre szülészete! viszont a csecsemősnővérektől ne sokra számíts. pl.szoptatásban segíteni kérd emg a szülésznőt, vagy ligásokat (www.lll.hu).

2012. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, emlékezni fogok rá :) Minden szépet s jót Neked is!
2012. márc. 22. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is első babával megyek majd a Szent Imrébe, állítólag választható a rooming-in rendszer (vagyis hogy együtt vagy a babával), de ha nem akarod ott is működik szerintem a régi rendszer is hogy 3 óránként hozzák ki. Mondjuk ezt nekem még a legtöbb védőnő se ajánlotta, mert ki tudja hogy bánnak közben a babával (még ha jól is akkor is adnak neki pótlást, cukros vizet vagy tápszert, ami bezavarhat a szoptatásban és nem kérik hozzá az engedélyedet). Amúgy én több embertől hallottam már, hogy jól volt szülés után így el sem vitték a babát, már vele együtt ment a szobájába, mert így kérte.

Énis izgulok már nagyon, nem tudom hogy bírom majd, de ha lesz erőm, akkor nem adom be a csecsemősöknek a gyerekemet az tuti.

2012. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!