Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ez ilyen lehet?!...

Kismamák, ez ilyen lehet?! Eddig is minden tiszteletem a tiétek volt, de most csak még inkább! Hihetetlen élményben volt részem tegnap!

Figyelt kérdés

Tegnap született meg a nővérem kisfia, én voltam bent vele a szülésnél.

Életem legfantasztikusabb élménye volt, azóta óránként elsírom magam kb:) Minden vágyam ,hogy én is minél hamarabb átéljem. Ne féljetek a szüléstől, fáj egy kicsit, nővéremnek is fájt, de mikor kibújt a bébi együtt sírtunk mindhárman:))az örömtől!!Ez a világ legfantasztikusabb csodája!Látni, ahogy kibújik az a kis csöppség és utána veled marad, a te kisbabád lesz.

Adjatok hálát mindennap az égnek, hogy anyák lehettek, mert ez ér a legtöbbet a Földön!

Kérdés igazából nincs, csak ki kellett írnom magamból ezt a nagy örömet, mert csak szétfeszít belülről:)mi lesz,ha majd én szülök:P


2009. jún. 12. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, és igazad van. :)
2009. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van:) a legcsodalatosabb a foldon az mikor egy anya vilagra hozza a gyermeket sok apa felse tudja fogni....
2009. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!

elöször is gratu a növérednek!másodszor:bizok bennne,h minél hamarabb te is átéled amit a minap a tesód!harmadszor pedig:köszike neked,h megosztottad velünk ezt az élményt,már alig várom,h párommal a karunkban tarthassuk a mi kicsi babónkat

27hetes kismami

2009. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajnos nem kicsit fájt, de ezerszer újra csinálnám... Földöntúli boldogság volt és azóta is. Gratula a nővérednek és kívánom hogy neked is mielőbb részed legyen benne
2009. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden fájadalom köddé lesz, miután megpillantottam a gyerekeimet! Mi más is adhatna értelmet az életünknek?
2009. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szívből kívánom, élhesd át Te is minél hamarabb az anyaság érzését! A soraidat olvasva MEGÉRDEMLED!
2009. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Aranyos vagy nagyon! Én már "mindenórás" vagyok, és egyre gyakrabban hatódok meg. Bekönnyeztem a soraidon...

Sok boldogságot Nektek!

2009. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem minden órás, hanem minden napos vagyok, de én is bekönnyeztem a soraidon. Köszönöm szépen, hogy valaki végre így ír itt a szülésről, nem pedig a panaszoldalát látom. Első babát várom, tehát tényleg nagon jól esett.
2009. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én még most is majdnem elsírom magam, pedig már 9 hónapja szültem :)
2009. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat:)

örülök,ha örömet okozhattam a soraimmal, és nagyon jól esett, amiket írtatok!

boldog babavárást/babázást!

2009. jún. 13. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!