Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyből lesz...

Szülés után egyből lesz előtejem? Hihetetlen számomra

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlen számomra, hogy most nincs semmi, aztán ha megszületik a bébi, egyből mellre fogom tenni és már fog egy kicsit szopizni. Tapasztalat?
2009. júl. 4. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Egyből lesz. És képzeld, ahogy megszületik elviszik lefürdetni , bebugyolálják és viszik hozzád, hogy már a szülőágyon kezdjen el szopizni, ő pedig lelkesen elkezdi szívni a cicit, ahonnan elindul az előtej :D Nem tudom, mindez hogy lehet, de később is tapasztalni fogod, mikor rendes tejed lesz, hogyha sír ; vagy a babádra gondolsz elkezd befeszülni és folyik a tejcsi kifelé.

2009. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, nekem mar volt szules elott is szintelen elotej.

Ebbol is latszik, hogy ez a legjobb taplalek a babanak, hiszen csak akkor van tejcsi ha baba szuletik, addig nincs amig valaki nem terhes. Tenyleg erdekes, es gyonyoru dolog!

Mikor szulsz?

2009. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Hát, lassan bármikor szülhetek, holnap töltöm a 38. hetet, kedden már 1110 volt a méhszájam, de szerintem azóta is nyílt, és ma mintha elkezdett volna távozni a nyákdugó is, sokszor kemény a pocim, néha 1-1 jósló.

2009. júl. 4. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
szülés előtti nap zuhanyoztam, megnyomtam a mellbimbómat és sikerült szembespriccelni magamat tejjel :D pedig elvileg a méhlepény leválása indítja be a tejtermelést
2009. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem volt, ki is száradt a babám, mert pótlást nem kapott...
2009. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor lett tejem, a 4.napon, amikor hazajöttünk a kórházból.
2009. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön volt és azóta is van. Most lesz 6 hós a fiam.
2009. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!