Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez szép szülés? Video lent....

Ez szép szülés? Video lent. Mert szerintem hihetetlen szép szülés. A csaj még fájásoknál is mosolyog. Ilyet kivánok mindenkinek és magamnak is

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 19. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
megkönnyeztem.
2009. szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sok,sok videót láttam már, de ilyen szép szülést még nem:)Főleg az tetszik amikor ö maga huzza ki a babáját és boldogan veszi el:)
2009. szept. 19. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez a szülés tényleg csodálatos! :)

Én sem láttam még ilyen szép szülést! :)

2009. szept. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Atya-gatya, nem semmi! Én is megkönnyeztem. Isteni érzés lehet!!! :)
2009. szept. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen könnyű szülése volt a hölgynek, de az is biztos hogy érzéstelenítéssel csinálta végig!!!!

Akkor nem fáj senkinek, csak a parancsokat kell végrehajtani!!!

2009. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Már láttam én is ezt a videót a you tube-on. Nekem nem tetzik, már bocs!

Ez a csaj érzéstelenítővel szül, úgy lehet, hogy én is vigyorogtam volna! Szerintem ő igazából nem tudja milyen szülni, mivel nem érzett semmit.

Nekem végig nyomatták az oxitocint, hogy erősödjenek a fájásaim. A kitolásnál ordítottam úgy fájt, és a doktornő is belekönyökölt a hasamba, hogy segítsen(mert sajnos kellett).

Tehát én tudom milyen érzés szülni, de ez a hölgy aztán nem!

Nem irigykedek erre a nőre, de engem nagyon felhúzott ez a videó. Egyszerűen csak idegesít.

2 gyerek anyukája.

2009. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért kéne ehhez fájdalomcsillapító?A nélkül nem lehet szép?Akármennyire is fog fájni,akkor is szép lesz(nekem),mert a babámért akármit mosolyogva végigcsinálok,még akkor is ha nagyon fáááj!
2009. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg se izzadt,a sminkje is szép maradt! Nem ilyen egy átlagos szülés. Rólam ömlött a viz,nyomtam mint a gép,erölködtem,szenvedtem a fájdalomtól,mert semmit nem kaptam,még gázt se,azt mondták,hogy nem adnak,mert csak elkábulnék. Úgyhogy ezt telenyomták epivel!
2009. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, hát ennyi időt nem is lehet kibirni mocanás nélkül, mikor már majd szétfeszit a baba feje...

Ez a nő tele volt vagy epivel, vagy valami káb.szerrel,mert mindent lehet mondani a szülésre,de azt nem hogy nevetve csináltam végig, mert ha nem kapsz semmilyen fájdalomcsillapitót, az fáj,mint állat.

2009. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
milyen emberek vannak.....pedig látszott rajta hogy fájt neki, de bisztos adtak neki valamit ezt nem mondom...De akkor is megható hogy ahogy ő huzza ki magából a babát, és ahogy magához öleli!
2009. szept. 19. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!