Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a pécsi szülészeti klinikáról?

Figyelt kérdés
Dokik, szülésznők (fogadni kell őket?) nővérek? Ellátás, mit vigyek be pelus ruha a babának? Az elsőt a megyeiben szültem azért érdekelne, hogy itt mi a helyzet.
2012. márc. 21. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fogadni, ahogy érzed. Babának vigyél pelenkát,textil pelust, magadnak hálóingeket,törülközőt, tisztálkodási eszközüket, fehérneműt... mire vagy pontosan kíváncsi? Én 7 hónapja szültem ott, császárral. Fogadott orvosom volt, túlhordással indítottak.
2012. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és itt is volt már néhány kérdés a pécsi klinikáról, olvasd el és ha kíváncsi vagy kérdezz,válaszolok.
2012. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1 hónapja szültem ott. Összességében pozitív tapasztalataim vannak. A klinika normálisan néz ki, nem lepukkant, tiszták a fürdők. Én egy napot voltam a terhespatológián, egyet az intenzíven, és a többit a gyerekágyas osztályon töltöttem. A nővérek és dokik mindenhol maximálisan kedvesek és segítőkészek voltak. Egyedül a csecsemős nővérek és gyerekorvosokkal volt problémám, ők elég undokok voltak és nem nagyon tájékoztattak semmiről.

Nekem fogadott dokim volt, szülésznőt nem fogadtam, ennek ellenére egy nagyon-nagyon aranyos szülésznőt fogtam ki. Mondjuk sok időt nem töltött velem, mert császárom volt.

Pelenkát, popsitörlőt és textilpelust vigyél magaddal. Ruhát nem muszáj vinni a babának, ott adnak. De öltöztetheted saját ruhába is, csak akkor szólj a csecsemősöknek, hogy saját ruha van rajta, hogy ne keverjék el.

Ha érdekel még valami, nyugodtan kérdezz.

2012. márc. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 hónapja szültem, egészen pozitív tapasztalataim vannak.

Tiszta, rendezett, nem lepattant.

A doki és a szülésznő is fogadott volt, de több dokival is találkoztam, mivel 2 hetet a terhespatológián töltöttem.


Mindenki rendes volt és szakmailag felkészült. Semmi negatívumot nem tudok írni. Kiv. hogy az EDA nem használt. :)

2012. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Az étel nem volt finom, így otthonit hoztak be nekem.

A csecsemősök is sokat segítettek.

2012. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!