Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a fájdalmasabb a tolófájás...

Mi a fájdalmasabb a tolófájás vagy a vajúdás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem fájt a kitolás is. inkább úgy írnám le a szülést hogy az utolsó 1 óra az nagyon durva volt, addig ki lehet bírni. Ilyenkor már a vajúdás is nagyon fáj... és utána a kitolás egy nagyon erős nyomó feszítő érzés volt. Nekem a kitolás 10 perc volt kb.
2012. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a kitolási szakasz kezdetére elmúlt minden fájás, utána csak azt éreztem, hogy nyomnom kell. De az sem volt folyamatos, eltelt pár perc két tolófájás között.


A vajúdástól se félj, nem igazán leszel teljesen magadnál, úgyhogy ne egy tiszta fejjel átélt fájdalomra gondolj.

2012. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a vajúdás fájt,de ott is a két perces fájásoknál kezdtem érezni, hogy elviselhetetlen, mert olyan érzésem volt, hogy egy percet nem tudok pihenni és már megint ott egy fájás, a kitolás nem fájt csak feszítő érzés volt.
2012. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
nekem a vajúdás fájt, de oxytocint kaptam (állítólag attól erősebbek a fájások). a kitolás már olyan jó érzés, érzed, ahogy megy lejjebb a babád, amikor a feje kibújt, meg is lepődtem, hgy "ennyi volt a neheze?".
2012. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kitolás már pihenés volt. Oxitocinos szülésem volt, az utolsó 45 percben szünet nélküli fájásokkal. A kitolás nem fájt.
2012. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is oxitocinos volt.... első válaszoló vagyok.
2012. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindketto fajt, igaz, a vajudas masfel orat tartott, volt par 3 perces fajasom, utana mar percenkent fajt. De a kitolas is baromira fajt, 40 percig tartott, nehezen jott ki, folyton visszacsuszott a feje. ( 3830 g al, 36os buksival szuletett).
2012. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a vajúdás fájt jobban,az első kitolás is,de akkor a feje jött,a harmadik kitolásra megvolt!
2012. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás vége durva. A kitolás már "laza", ott már legalább tehetsz valamit ellene (nyomsz). Én nem is fájásnak nevezném, hanem elég erős kakilási ingernek.
2012. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás fáj, a vége meg már különösen kegyetlen. A tolófájásoknak már nagyon örültem, a kitolás nem fájt.
2012. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!