Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szüléshez (utánra) sok-sok...

Ha szüléshez (utánra) sok-sok éjszakai betétet viszek, annak van értelme? Vagy az jó? Vagy nem ér semmit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Always éjszakai volt sokaknál. Császárok voltam, úgy ki pucolt a doki, tisztasági betét is elég volt, de volt aki óránként átázott. Volt akinek azt tanácsolták, vastag darab vattát térjen le, tekerje körbe gézzel, jobban funkcionál mint a drága betét, a nővérek azt osztogatták!
2012. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt a védőnő inkontinencia betétet javasolt, olyan mint egy hagyományos betét, csak vastagabb, és nagyobb a kapacitása... Én örülök utólag ennek a tanácsnak! Kényelmes volt, és megbízható. nekem a sima betét nem lett volna elég, főleg, mert én nem voltam utána jól, és nem tudtam olyan gyakran cserélgetni. De lehet, hogy meg lehet oldani normál betéttel, is, de azért bele kell kalkulálni, hogy lehet, hogy jól jön az extra betét, és legalább arra nem lesz gondod. persze pluszba nálam is volt normál betét, már nem emlékszem, hogy végül azt is használtam-e.
2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És utána kb. mennyi ideig véreztetek? És mennyi ideig olyan erősen, hogy ilyen nagyonnagy betét kelljen?
2012. márc. 25. 22:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Első szülés után kellett az inkontinencia betét, kb 2 napig, aztán elég volt a sima.

Második szülés után az éjszakai elég volt, de csak 2 napig kellett, utána a sima is elég volt.

Ez szerintem agyén függő, előre nem nagyon lehet megjósolni.

2012. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Én Tena Lady inkontinencia betétet vettem,a normált és nagyon jó választás, és bent a nővérek kiröhögték a sima betéteket,hogy az semmire nem lesz elég, a Tena a jó. Szobatársaimnak is adtam,mert aki sima eü betétet vitt,2 percig birta. A Tena nagyon kényelmes és puha,sokat bir, szerettem,pedig azelőtt gyűlöltem a betéteket,csak tampont használtam. Az első 1-2 nap volt erős,aztán fokozatosan gyengül, akkor már elég a sima betét is. Én kb 1 hónapig véreztem.
2012. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Tena betét volt nagyon jó! Egyáltalán nem ázott át és biztonságos érzetet adott a khban is, mikor elkezdtem sétálgatni és itthon is.


Később kezdtem el itthon éjszakai betétre váltani, amikor már nem volt annyira erős a vérzés.

Ez kb talán szülés után nagyjából 3-4 hét volt.

Vihetsz amúgy éjszakai betétet, de azt célszerű duplán raknki egymásra, úgy biztos nem ázik át.. vagy nagyon gyakran kell cserélni, ami azért necces, mert nem feltétlen fog örömet okozni a járkálás szülés után :)

2012. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen Tena lady-t vegyél (vagy hasonlót). A szülés utáni vérzést úgy képzeld, hogy naggggyon durván vérzel. Hiszen a méhfaladról levállt a méhlepény. Nem érdemes ezen spórolni, plusz eldobható bugyit is vigyél, aztán mehet pár óránként az egész a kukába. Nálam kb 4 napig tartott, 2 csomagot használtam el, aztán kött a sima betét úgy 6 hétig.
2012. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett volna elég a sima betét. Császáros voltam, dőlt belőlem a vér napokig. Én Chicco szülés utáni betétet használtam hálós bugyival, az bírta pár órát.
2012. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Molimed pants active hálós bugyit szereztem be, szintén császár volt, véreztem bőven, nagyon kényelmes, semmi macera, húzós az ára, de a következőhöz is beruházok majd, sima betéttel áztak volna a hálóingek naponta többször.
2012. márc. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után éjszakai betétet használtam. Az első egy-két napban kétóránként cseréltem, utána elég volt ritkábban. Szerintem praktikusabb, mint a Tena, mert biztosan nem csúszik el.
2012. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!