Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottátok ezt? Olyan borzasz...

Hallottátok ezt? Olyan borzasztó! És pont a miskolci Semmelweisben. én is ott fogok majd szülni.

Figyelt kérdés
itt a cikk, hogy magzatvizet nyelt a baba és meghalt :( [link]

2012. márc. 27. 09:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*bocsi rosszul írtam, széklettel szennyezett magzatvizet nyelt.
2012. márc. 27. 09:23
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten, ez borzasztó!
2012. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú ez, de szerintem bármelyik másik kórházban megtörténhet.

A másik pedig az, hogy vajon mennyi a cikk valóságalapja, ha egy szennylapban jelenik meg?!

2012. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen már rettegek a kórházaktól. Nem tudom, mi lesz, ha majd terhes leszek és folyton oda kell járnom meg befeküdnöm. félek ettől a kiszolgáltatottságtól, félek idegenekre bízni magam, magunkat.
2012. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
mint már más is írta előttem ez bármelyik kórházban előfordulhat
2012. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Terhesen már nem szabad ilyen rémtörténeteket olvasni.
2012. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg bárhol előfordulhat ez is és még sok más komplikáció is, sajnos.

Én a miskolci Erzsébetben szültem és még fogok is. De csak fogadott orvos mellett. Na nem ezen ok miatt, elsősorban, hisz már van egy lányom és az ő születése előtt eldöntöttem én inkább fizetek, de mellettem végig egy orvos legyen, aki ismer és kezel, aki bejön ha szükség van rá.

Ugyanis én nagyon gyenge szervezettel rendelkezem és anyukám az orvos szavaival élve "nem tudott szülni". Féltem, hogy én is ilyen leszek/vagyok, így én a doki mellett döntöttem.

Nem rábeszélésből mondom. CSak azt mondom, hogy ne félj, ne írd le a kórházat, bárhol bárkivel megtörténhet.

Nem találom hirtelen, de a life network-ön volt egy cikk az anyáról, aki bevérzett a 29. terhességi hetében, és magzatvize folyamatosan csorgott el. A dokik 5 hétig tartották bent a babát, így súlyos oxigén hiányos állapotot idézve elő, bár él a gyermek, de hogyan. És ez nem Miskolcon volt.

2012. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 chococa_aath ***** válasza:
73%

Volt a megyeiben is elég rémisztő dolgok... pl: belekaptak a pici köldkébe és elvérzett.. vagy is ezt mondták ott.. amitt hallottam..

én is megvoltam rémülve mielőtt szültem.. de semmi baj nem lett :)

én a megyeibe szültem januárba.. háát elég gázz de a doki meg a nővérek rendesek voltak..


van fogadott dokid?

2012. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik kórházban előfordulható. Fejlett az orvostudomány, de még most sem képes csodákra, és az orvos is csak ember, mérlegel, próbálja a lehető legjobb döntést meghozni, de hát nem mindig sikererül.

Azért ha bele gondolunk, a mikor mi születtünk azt sem tudták megondani fiú vagy lány lesz, most meg már ezen is sokan fenn akadnak miért nem 100%-ra mondja meg a doki, de ha visszább megyek, mikor szüleink vagy nagyanyáink születtek, több gyerek halt meg, mint maradt életben, mert nem volt kórház, messze volt, nem volt mivel bemenni, az orvos tudomány még fényévekre volt a mostani helyzettől. Nem tudják sajnos most sem megmenteni az összes babát.

2012. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen egyetértek a hozzászólásokkal. van fogadott dokim. hát igen nem jó ilyenkor ilyeneket olvasni... láttátok az a filmet aminek az a címe hogy: APA LÁNYA? na nekem még az szokott eszembe jutni, hogy az elején amikor Jennifer Lopez szül és meghal mert az erőlködéstől elpattan egy ér az anyában...olyan szomorú volt az is...tudom azért az nem olyan gyakori dolog. legalább is remélem...
2012. márc. 27. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!