Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottátok ezt? Olyan borzasz...

Hallottátok ezt? Olyan borzasztó! És pont a miskolci Semmelweisben. én is ott fogok majd szülni.

Figyelt kérdés
itt a cikk, hogy magzatvizet nyelt a baba és meghalt :( [link]

2012. márc. 27. 09:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
16:45-ös a hírekben láttam és mivel a szomszéd városban történt a dolog, így hát elolvastam h ne adj isten valami ismerős legyen... de hát nem én keresem az ilyen jellegű híreket, láttam az oldalon sőt facebookon is az egyik ismerősöm megosztotta így hát elolvastam...
2012. márc. 27. 18:00
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
Debrecenben szültem három hete. Az egyik szobatársam babája szintén szennyezett magzatvizet nyelt. Szerencsére rendbe jött. Őt is sokáig hagyták vajúdni, már mekóniumos volt a víz. Jó sokára császározták. És még van két ismerősöm, akinek szintén fertőződött a babája.Általában ilyen összefüggésben hallottam ilyen esetekről. De remélhetőleg az orvosok tudják, mit miért csinálnak vagy nem csinálnak. Szóval tényleg bárhol előfordul és általában meggyógyulnak a babák. a cikkbeli eset elég extrém és megdöbbentő,már ami kimenetelt illeti. Nagyon együtt érzek a szülőkkel. Viszont tényleg nem szabad sokkolni magad ilyen cikkekkel.
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. márc. 29. 09:36
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt tegnap mesélte nekem is egy barátnőm, amikor pont írtam neki, hogy nem szeretném túlhordani a babát, mert félek attól, hogy bekakil. Én is a Semmelweisbe fogok szülni a napokban ha minden igaz, de ilyenekre még gondolni sem merek, hogy az én babámmal megtörténhet. Erős kisfiú ő, kibírja amíg kibújik. Utána oda kakil, ahova akar :D Mikorra vagy kiírva? Én szombaton leszek 40 hetes.
2012. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
én még csak a 20.ba vagyok :)
2012. márc. 29. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!