Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottátok ezt? Olyan borzasz...

Hallottátok ezt? Olyan borzasztó! És pont a miskolci Semmelweisben. én is ott fogok majd szülni.

Figyelt kérdés
itt a cikk, hogy magzatvizet nyelt a baba és meghalt :( [link]

2012. márc. 27. 09:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
*bocsi nem "anyában" hanem "agyában" :)
2012. márc. 27. 10:41
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
10:12 es válaszoló: 100 % ban egyetértek veled. Én fél évvel ezelőtt szültem a miskolci Semmelweisben és nagyon meg voltam vele elégedve (pedig nem volt fogadott dokim). Az, hogy előfordul ilyen tragédia, az bármelyik kórházban megtörténhet, és nem korházfüggő. De ha már a korházaknál tartunk, meg lehet nézni a miskolci Semmelweiset, szerintem nagyon színvonalas, korszerű, ennél kevésbé felszerelt sok van az országban, sajnos.
2012. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
Ja, még csak annyit, hogy bárhova elmehetsz szülni, a sorsodat úgy sem kerülheted ki. Könnyű szülést és egészséges kisbabát kívánok, és ne agyalj ezen, mert fölösleges.
2012. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat igazad van :)
2012. márc. 27. 10:45
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Én majdnem biztos vagyok benne, hogy nem teljesen úgy van, ahogy az újságban megjelent. Nekem is burkot repesztettek másfél éve, mikor szültem, nekem is zöld volt már a magzatvíz, ami azt jelenti, hogy a baba már nem érezte jól magát, és belekakilt. Nekem kb. 10 órakor repesztettek burkot, de nem kellett adniuk semmit, mert a szervezetem magától beindult, jöttek a fájások és délután fél 4-re lett meg a kislányom. Nálam az egészre csak a tágulásos vérzés utalt, amiatt mentem be 1 héttel a kiírt időpont előtt a kórházba, és ott derült ki, hogy aznap szülök. Egészséges, cserfes kislánykám van.


Garanciát senki sem tud vállalni, bármikor jöhet valami komplikáció, de alapvetően arra kell készülni lelkileg is, hogy minden rendben lesz velünk!

2012. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
így van :)
2012. márc. 27. 11:01
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg borzasztó :(.

Pont azokban a napokban született az én kicsim is, még friss az élmény. Nálunk úgy volt, hogy előbb nézték meg, hogy tiszta-e a víz, és csak utána repesztettek burkot. Gondolom így biztonságos.

2012. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó! :(

Tavaly előtt az unokatesóméknak is igy halt meg a babájuk, csak ő belélegezte és rögtön meghalt, nem tudták újraéleszteni. Pedig ott is csillivilli doktor úr, halom pénz és mégis...

2012. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Aki babát vár miért olvassa ezeket a sorokat?????

Nem értelek titeket.

Én nem olvasnám el.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én túlhórdtam 1 héttel a kisfiamat,a burokrepesztés este fél nyolckor volt,akkor már majdnem fekete volt a magzatvizem,és csak éjjel 11 kor császároztak meg,de nem a magzatvíz miattt hanem mert nem tágultam!

azóta 2 éves a kisfiam!:)

2012. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!