Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult valakivel, hogy a...

Előfordult valakivel, hogy a rendszertelen, meg-megszűnő jósló fájások egy-két nap után igazi fájásokká alakultak?

Figyelt kérdés
Tegnap másmilyen volt a fájásom mint az eddigi jóslók, rendszeres, és kisugárzott a derekamba, combomba, sokszor erősebb is volt, éjjel egyszer kétszer éreztem, de reggelre elmúlt, most csak szúrogat, bele-bele nyilal.
2012. márc. 27. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy mennyi idős kismami vagy. Hanyadik baba z is számít mert ha második vagy többedik, akkor a jóslók sajna hetekig visszatérnek és megtévesztésig hasonlítanak a vajúdásra :P Én is így voltam a másodikkal. De természetesen nicsen kizárva hogy lehet belőle igazi, de ezt senki nem fogja tudni sajna megmondani neked :)

36h km

2012. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyannyira előfordul, hogy a szülés is így kezdődik :)) Első babával az ötödik hónaptól keményedett a pocakom, aztán a végére kisült, hogy a vajúdás ugyanebből áll nekem. Olyannyira nem volt különbség a kettő között, hogy a baba megszületése elött egy órával, még azért duzzogtam a szülésznőnek, hogy mondja meg, mikor kezdek el én már vajúdni, mert ez csak pocakkeményedés, viszont nem fáj sehol, és a vajúdásnak fájnia kellene, viszont én már nagyon unom magam itt. :D Nézett rám hülyén, és közölte, hogy tulképp 17. órája vajúdok :D Aztán egy óra múlva, mikor az orvos azt mondta nyomjak, én is néztem hülyén :D

A második babával nem volt pocakkeményedésem egészen a 38. hétig. Akkortól viszont naponta rendszeressé vált, az időközök szabályosak voltak, és csökkent is az idő, de max öt óra alatt elmúlott. Ez így ment egy hétig, aztán egyszercsak nem múlott el. Bementünk a kórházba, és egy óra múlva felsírt a babám. :) A döbbenet megint az volt, hogy pl a baba születése elött öt perccel, én még a párommal beszélgettem a folyosón, ismétcsak abban a hitben, hogy ráérünk még, tudok járni, beszélni, nem fáj semmim, csak a fájás alatt kicsit nehezebben kapok levegőt.

Összegezve, én két szülés után sem tudom nagyjából megkülömböztetni a jóslókat az igazi fájásoktól.

2012. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) 37. hétben vagyunk, és már eléggé unalmas ez a sok félrevezető jósló fájás.
2012. márc. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!