Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetett a nyákdugó? Ha igen,...

Krisztina24 kérdése:

Lehetett a nyákdugó? Ha igen, mennyi idő még a szülésig?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Lemaradt a lényeg,nem tudom, pedig beírtam.:-(

Szóval, tegnap este kocsonyás,nyúlós barnás-véres váladék távozott belőlem.

Jóslóim vannak,meg görcsölgetek,de nem szabályosak.

Mennyi időm lehet még a szülésig?

Lehet, hétvége felé befektetnek a kórházba,mert magas a vérnyomásom és 3.fokú a lepényem (már a 32.hét óta).

Lehet, hamarabb beindul magától? :-)


38.hetes kismama

2012. márc. 27. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az infó. :o)

De mindegy is. A nyákdugó távozása nem sokat árul el a szülés időpontjáról, nincs jelentősége. Elindul a folyamat, az tény, de hogy meddig tart, azt nem lehet tudni, hetekig is tarthat még. Persze ez attól függ hányadik héten jársz.

2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor azért erősen közeledsz. :o)

A lepény, és a magas vérnyomás azt hiszem többet elárulnak így is.

2012. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,későn vettem észre,hogy nem küldte el a kiegészítésem,de pótoltam :-)
2012. márc. 27. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem pénteken reggel kezdett darabokban kijönni a nyákdugó, és szombat reggel 7-15-re meg is lett a pici lányom. nekem is csak jóslóim voltak egész pénteken, aztán este 10 körül kezdett rendszereződni. 38. héten.
2012. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozásától általában 2-3 napon belül be szokott indulni a szülés, de van kivétel, nekem még másfél hétig maradt odabenn a második babóm a nyákcsap után. A harmadfokú lepény inkább jel, valószínűleg elindul kifelé ez a babácska, nem várja meg odabenn, amíg nagyon megéhezik. :-)

Könnyű szülést!

2012. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elsőnél 2héttel hamarabb ment el a nyákdugó.39en szültem

másodiknál indítottak 38hetesen és akkor ott ment el...nem jelent semmit ha elmegy...csak közeledik.:)

2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Hétfőig kaptam "haladékot" a dokitól, magas a vérnyomásom,de hétfőn befektetnek,és lehet megindítják.

már nagyon türelmetlen vagyok,szeretnék már babázni :)

2012. márc. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!