Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34-40 hét közötti kismamik!...

34-40 hét közötti kismamik! Akinek többedik baba, mikor kezdődtek nálatok azok az "igazi jóslók" amik 40mpsek kb. és naponta mennyi van?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, az elsőnál nem is voltak jóslóim. A másodiknál nagyon sok, azt sem tudtam mikor igazi már, mert vele már a 34ik héttől voltak jóslók 35ik héten volt 12 órán keresztül 5 percenként... :D majd leállt, aztán későbbiekben is volt mikor több órán át rendszertelenül jöttek, de a sok-sok keményedés ellenére 40+3ra szültem.

Kíváncsi vagyok másnál mennyi a "napi adag" ?

Tudom h a napi 10 normális, de nekem van h 3 óra alatt megvan ennyi :D :P és a második babával is sok volt mégsem jött korábban.



2012. márc. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnal nem voltak josloim, a kislanyomnal, aki masodik baba, csak kozvetlen a szules elotti este voltak kb. 3 oran at, de elozo nap levalasztotta a burkot a doki, ami oxitocint szabadit fel. Szerintem attol voltak. Erdekes, hogy nem is nagyon kemenyedtem, megig szules elott harom nappal mar 3 ujjnyira voltam nyitva.
2012. márc. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első gyerekem kisfiú nála nem voltak jóslók, másodiknál a lányomnál már nagyon korán 34-35.héttől napi több órán keresztül, sose tudtam, hogy most mi van , indulnom kell-e négy óra jósló után vagy megint csak kamu?:)) Lényeg, hogy mint kiderült rejtett vajúdásom volt:) szépen tágultam , nyíltam a hetek alatt, és 38+6-ra lett meg a lánykám úgy, hogy a jóslókon kívül csak a hasmenés és hányinger volt a jele, hogy szülünk, beértünk és fél órára rá már fogtam a kezembe, mint kiderült már jól ki voltam tágulva, szóval nálam sok jósló volt.
2012. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!