Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki az ózdi kórházban...

Szült valaki az ózdi kórházban? Miket kell, lehet vinni a picinek? Esetleg szüléstapasztalatok? Fábián dokinál fogok szülni. 29+2 kismami

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Picinek vigyél popsitörlőt, pelust pluszba (amúgy adnak is) vigyél kicsi textil kesztyűt, mert sok babának fázik a keze, meg nagy a körme, és megcsikarhatja magát, engem ezért nagyon megdicsért a gyerekorvos, meg a nővérkék:) Én is Fábián főorvos úrnál szültem, és még nála is akarok, nagyon meg vagyok elégedve vele, empatikus, kedves, igazi SZÜLÉSZORVOS csupa nagybetűvel. Én vittem egy kis takarót is, de amúgy mindent ők adnak, plusz még a hazamenős ruhát vittem a kicsinek.
2012. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!