Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemény a János kórházról?...

Vélemény a János kórházról? Szülés terén.

Figyelt kérdés
32hetes km.
2009. jún. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szupi!!!Sok sok +++++!Nagyon elégedett voltam.Mehetsz nyugodtan:)Kinél szülsz?A felkészítő is jó.
2009. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ.Járok félkészítőre,nagyon tettszik:)Elvileg Szentkirályi dr az orvosom,de pont augusztus elején megy szabira két hétre és én aug.10re vok kiírva.Azt mondta,ha addig nem szülök meg átad egy másik orvosnak.Te kinél szültél?
2009. jún. 18. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én a Pálmainál, aki elment nászútra mikor 36 hetes voltam és úgy volt hogy a Szentkirályinál szülök. De a babám megvárta míg a dokim hazaért. Amúgy nagyon szépek a szülőszobák, kedves mindenki, kultúrátan készítenek elő szülésnél(beöntés, hálóing...),aranyosak a szülésznők(nekünk nem volt választott), jók a külön szobák és megfizethető.
2009. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


én egy hete szültem ott, mindenki nagyon kedves és figyelmes volt végig. Nagyon szépek és jól felszereltek a szülőszobák is. Nekem nem a Szentkirályi volt a dokim,de egy barátom szülésénél ő is bent volt segíteni és mondta h nagyon rendes volt. Én nagyon boldog vagyok hogy a dokim és a szülésznőm is végig ott volt,hihetetlen mennyit segítettek és biztattak.Nekem sokat számított a két "ismerős" arc :)

2009. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!