Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyire intenzíven éreztétek,...

Ennyire intenzíven éreztétek, hogy szülés után hónapokkal még rendeződnek vissza a belek?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja szültem és még most is érzem. Tisztára olyan mintha a babó mozogna bent. Van akinek hamarabb van akinek később rendeződik a normális rend, ami szülés előtt volt.
2009. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én 6 hónapja szültem, de nekem is teljesen olyan néha, mintha megint egy baba mozogna, pedig nem vagyok terhes.
2009. jún. 17. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia 4 hónapja szűltem és eggyáltalán ne érzek bélmozgásokat...kb 3hónapig éreztem!
2009. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én ezt a kérdést tettem fel nemrég:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Még mindig érzem,pedig már megjött a menzeszem is.

2009. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális dolog ez, még eltarthat egy darabig, de ne aggódj!
2009. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már egy éve szültem, de még mindig néha előjön ez az érzés. Félelmetes. Ha nem tudnám hogy nem, meg lennék győződve róla, hogy baba van bent:-)

Fura a természet...

2009. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2009. jún. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!