Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyi a minimum,...

Szerintetek mennyi a minimum, amit felkért szülésznőnek illik adni?

Figyelt kérdés

gondban vagyok, mert mi 20at szántunk neki, de azóta már hívott felkészítésre, ez 6e volt, nst-re, ez 4e volt és még 1 nst-re hozzá kell mennem, így összesen már 14.000et adunk, és még nem szültem. így a "minimumot" szeretném adni szüléskor.

(egyébként egy tüneményes, segítőkész, emberséges nő, nagyon jó kezekben vagyunk, tehát nem akarom megbántani.)

Bp., menő kórház

köszi!



2012. ápr. 10. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Midezek mellé a 20000ft az a minimum de ikább 30 40 körül szoktak,ha azt akarod legközelebb is elválaljon ugyanilyen normálisan:(
2012. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az nst miért került 4e-be? Magánrendelő?

Ha sima kórház, akkor miért kért érte pénzt?

2012. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nst-re magánrendelőbe hívott.
2012. ápr. 10. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Bp menő kórházakban minimum 20ezer, de inkább több, 30 körül, hallottam 50ezrekről is (János kórház, én ott szültem), de az már durva.

2. voltam.

2012. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Furcsa, hogy mindenért pénz kér. Mi az, hogy felkészítés 6000? Szerintem erre nem lehet felkészülni, a szülést meg kell tapasztalni. És ha nem jól készített fel akkor mi van? Elhiszem, hogy aranyos, de ezekért nem szoktak pénzt kérni. Amúgy, hogy készített fel ha megkérdezhetem? Mi, vidéken 25000ft-ot adtunk 3 hete.

Könnyű szülést!

2012. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy miért kért a felkészítésért pénzt. Nem szoktak, én legalábbis nem tudok róla,hogy szoktak kérni.Én is most voltam pl. a szülésznőmnél a múlt héten a 2. elbeszélgetésen és szó nem volt arról,hogy Ő ezért pénzt kér. Természetesen azért fogadott mert ha megszülök akkor "elvárja"hogy adj neki pénzt, de nincs így kiszámlázva ,hogy ez és ez ennyibe kerül.egyébként meg ha Ő ezekért már pénzt kér, akkor valószínűnek tartom,hogy van egy fix tarifája,szóval nyugodtan kérdezz rá. Biztos vagyok benne,hogy megfogja mondani,hogy mennyit vár el és akkor legalább Neked sem kellemetlen a dolog.de nem akarlak elszomorítani, de ha "jól menő kórház"és már most kér el pénzt ezekért a dolgokért és ráadásul nem keveset,akkor sajnos Ő nem 20 ezerért fog Neked segíteni szülésnél.-((( Sajnos!!! :-(((Sok sikert!!!
2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik az a menő kórház,én a Szt.Istvánban szültem,idén ősszel ismét ott fogok,és min.30000 ft a tarifája a fogadott szülésznőknek.
2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

akkor marad a 20e. kevesebbel lehet, hogy megbántanám.


a felkészítés egy 4 részes előadás-beszélgetés csoportban, ahol alkalmanként a főbb témákat mondja el. nagyon hasznos és életszerű dolgokról beszélünk. mi csak 1re mentünk a férjemmel, mert már 2.baba és fejenként kér 3e-t (gondolom a magánrendelőt is bérelni kell valamiből.)


1.szülésnél is ő segített és 120%-ban mellettünk állt, segített, élménnyé tette a szülést. akkor 30at adtunk. csak most nagyon szűkös. akkor nagyon megköszönte és a kórházban 2x is meglátogatott, segített a szoptatásban.

szívem szerint csak őt kérném és akár 50e-t isa dnék neki, de csak választott orvossal együtt vállal el, a doki meg sajnos sokat kér, így épp a szülésznőnek nem sok marad.


köszi!

jó babázást nekek!

2012. ápr. 10. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
30-40 ezer Pesten
2012. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Babi0906 ***** válasza:
Pesten Jahn Ferencben 30-50000.- nekem tegnap mondták.
2012. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!