Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes kismama vagyok. Az...

35 hetes kismama vagyok. Az orvosom azt mondta, hogy a babánk 2héttel nagyobb, mint amire ki vagyok írva. Ez azt jelenti, h ennyivel hamarabb is jön?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM CSAK MEG AKARJA INDÍTANI NÁLAD A SZÜLÉST VLAMIÉRT LEGALÁBBIS ERRE FELÉNK ZE A MONDAT EZT JELENTI
2008. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ez elég hülyeség.

Az én lányom egy héttel fiatalabb-akkor ez azt jelenti, hogy a doki nem akarja, hogy a 41. hét előtt kijöjjön?!

Felejtsd el.


Nem biztos, hogy megszületik előbb-valószínű előbb fogant-attól még hordhatod a 40. hétig is. De megszülethet a 38. hétre is. Akkor sincs semmi, már nem számít koraszülöttnek.

2008. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az utolsó válaszadónak adok igazat.De ha gondolod a kiskönyvedbe vagy a vizsgálati papíron le van írva,hogy mekkorák a méretek,és nézz meg egy ilyen babaméretes táblázatot.Ott aztán látni fogod,hogy nagyjából mekkora egy 35 hetes baba,és mekkora a tiéd.

Szerintem csak azért mondta,hogy lelkileg legyél felkészülve.Ha meg mégis az első válaszadónak lenne igaza,azt veled is meg kell beszélnie,és ha nem hiszel neki elmehetsz egy másik nőgyógyászhoz is.

2008. ápr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ezt mondta a dokifolyamatosan. Én nagy babát szültem,3900 g lett.Úgy gondoltuk, hogy majd emiatt hamarabb ki szeretne bújni. De nem. A 40. héten, azon a napon, ahogy kiírva volt megindították. Nem akart kibújni,még. De így volt jó, mert így is megszenvedtem vele, eléggé nádszál vagyok, nem vártam rá, hogy magától jöjjön.

könnyű szülést.

2008. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szia,

Itt vannak az átlag méretek.Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat mert nekem 18 hetesen mondták, hogy 3 héttel fejlettebb a koránál a pici, pedig clostis petetérésem volt, tehát pontosan tudom a napját mikor fogant :o)

Szerintem, hogyha hamarabb eléri azt a méretet akkor talán hamarbb is megszületik.De ha azt nézed, hogy hányan születnek meg 2 kg val és 51 cm-vel, én meg később születtem mint 40 hét és 59 cm voltam 4,2 kg-val.Kiváncsi vagyok a válaszokra.

Üdv

23 hetes kismami

2008. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Valószínü,hogy elöbb fogant.Akkor fog megszületni,amikor megérik rá.Én 5 nappal hordtam túl a babámat,a szülés 38 óra volt,51cm-rel,és 3620grammal született Rebeka.

2008. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom, ha egy baba nem csak gr-okkal, cm-kkel nagyobb a koránál, az nem is annyi idős.mi mindig úgy gondoltuk legalább két héttel előbb fog jönni, mint a doki szerint, és nagyobb is a koránál.és úgyis jön , ha jönni akar.

további boldog babavárással teli heteket és boldog babázást

2008. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem is ez hülyeség.

Nekem folyton azt mondták hogy nagyon kicsi, és teljesen normál sullyal született 40-dik hétre.

2 hét az semmi. Jöhet szépen idöre, de ha elöbb születik az nem azért van mert elérte azt a súlyt hogy születnie kellene...

szóval ezen ne aggodj, ez teljesen normális

sok sikert

2008. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bő 2 héttel idősebbet moindott a doki,de ez a méretére utal.Nem feltétlenül fog előbb jönni.

Persze az is benne van a pakliban,de lehet,hogy csak kicsit nagyobb baba lesz.Külömben meg nem egyforma ütemben fejlődek,az is lehet,hogy időben jön és nem lesz nagy baba.

36 hetes kismama

2008. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam méretei alapján az ultrahang szerint szintén idősebb volt a ténylegesnél,mindenki arra számított,hogy korábban születik.Ehhez képest túlhordtam 5 nappal és 3700 grammal és 51 cm-rel született.
2008. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!