Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gond az, hogy a 38. hétben...

Gond az, hogy a 38. hétben még nem jelentkezett előtej?

Figyelt kérdés
Kismamák,jelenthet ez bármi "rosszat" a későbbiekben?Be fog ugyan úgy indulni mint ahogy kell, vagy esetleg szenvedni fogok ameddig meg nem indul? Van valakinek hasonló tapasztalata?
2012. ápr. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy csepp előtejem nem volt az előző terhességgel, szülés után lett csak. 25 hónapig szoptattam, akkor is azért hagytam abba, mert már nem bírtam munka mellett éjjel szoptatáshoz felkelni. Úgy kellett a kislányomnak elmagyarázni, hogy a nagy lányok már bögréből isszák a tejet... :-)


Nem baj. :-)

2012. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik gyerekemmel sem volt előtejem, csak szülés után indult be és mindkettőt majdnem 2 évig szoptattam :)
2012. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és folyamatosan legyen cicin a babád, ha teheted és veled hagyják, akkor szülés után rögtön tedd anyamellre. hagyd azon is aludni. amennyit csak tudod legyen cicin. nem 3 óránként,hanem ahogy ébredezik, forgolódik vagy cumizós mozgást végez a kis szájával. így nagyon könnyen beindul majd
2012. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemalatt egy csepp tej sem jött amellemből!

A lányom 2naponmár tejet talált benne:) (éjjel nappal cicin volt akórhzban,sőt itthon is az első két hétben!)


20 hós volt mikor terhes lettem a hugival,még szopott


Most 36 hetesvagyok,mégbmindig szopizikanagy,de most folyik is a tejem...

A férjem már ipari bocimaminak hív :)

Pedig az elsőnél egy csepp sem jött terhesen...


:)

2012. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt 2-3 nappal tapasztaltam egy csepp előtejet,teljesen véletlenül vettem észre.Sajnos császárom lett a végül mégis már a 3. napon volt tejem a 4. napon pedig már lucsogtam benne.

4 hónapos fiú anyuja

2012. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt egyáltalán nem tapasztaltam egyik terhességemnél sem.


SEMMI GONDOT NEM OKOZ! :)


Szép szülést!

2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindannyian megnyugtató dolgokat írtatok! :-)
2012. ápr. 10. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták: NEM jelent gondot! Nekem sem volt egy csepp előtejem, mégis a mai napig kéri (már csak reggel és este) a cicit a 20 hónaposom.

Sőt: nővéremnek sem volt, viszont 2 éves korig szoptatott (aztán vissza kellett mennie dolgozni, így el kellett választania :( ).

Be fog indulni a tej? Persze! Szülés után a második nap olyan volt a cicim, hogy Pamela Anderson megirigyelte volna! :D

Szóval: nem szabad azon idegeskedni, hogy nincs előtejed. A stressz, az idegeskedés nem tesz jót a tejtermelésnek! Csak nyugalom! :D

2012. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!