Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az én korházi csomagomban mi...

Az én korházi csomagomban mi legyen? Szeptember végén, október elején fogok szűlni.

Figyelt kérdés
Gáz ha már most becsomagolom a cuccaim?
2009. jún. 18. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még ráérsz, de ha van kedved akkor pakold el nyugodtan. Én úgy csináltam hogy szép apránként pakoltam.

Amit én vittem:

Magamnak: hálóing, törölköző fogkefe, fogkrém, tisztálkodószerek, fésű, wc papír, nedves wc papír(gátmetszés után jól jön) zsebkendő, mellszívó, szoptatós melltartó , újságok,

Babának: ez kórházfüggő pl van ahol kell ruhát vinni a babának. én pelenkát, törlőkendőt, sapit vittem neki a többit apa hozta utánunk. Remélem segítettem bocsi ha valami kimarad gondolom majd kiegészítik:) Boldog babavárást

2009. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Papucsok( egy fürdős egy sima) ezt lehagytam:)
2009. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is akkora vagyok kiírva.:)Akkor csomagolsz be amikor akarsz!Én a harmadikat várom úgyhogy van tapasztalatom.Szerintem legalább 4-5 hálóing, 10 bugyi tisztálkodó szerek,2 türcsi,papucs.De mmivel nem lehet tudni milyen idő lesz egy szabadidőruha,zokni.Melltartó,bele való betét,Tena lady a nagy ezt a gyógyszertárban betudod szerezni.Ahol én szülök ott nekem kell vinni még a pelust is a babának,meg a krémet,popsitörlőt.Hazahozós cucc:hosszú ujjú body,harisnya,kisnaci,vastagabb pulcsi,kis sapi és egy lábzsák.Most hirtelen ezek jutottak eszmbe én tuti ezeket fogom csomagolni!Hányadik hétben jársz?
2009. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én a 25. hétben vagyok. És ti? Amúgy csak azért gondoltam hogy az cuccom becsomagolom, mert azért bármi történhet velem. Akár a nagy meleg miatt még el is ájulhatok vagy ilyesmi. Persze ez csak para.
2009. jún. 18. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 26. hétben vagyok!(A 2 gyerekes anya)Ne parázz nem lesz semmi baj!De amint már írtam akkor csomagolsz be amikor akarsz.Én mindig az utolsó pillanatra hagyom!Valószínű most is így lesz.Hol fogsz szülni?
2009. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom! 24 hét 1 napos vagyok.

Én még nem csomagolok, sőt előtte még vásárolni is kéne. DE! Augusztus második felében már összeszedek mindent, és berakom a szekrénybe egy helyre, mert azért szept-ben már bármikor beindulhat a szülés, nem biztos hogy a 40. héten szülünk, mert mi van ha koraszülött lesz? Tehát biztos ami biztos, aug. végére már mindent be akarok szerezni. Eddig csak a babának vásároltunk (babakocsi és megrendeltük a kiságyat).

A szülésnél fogtok kérni érzéstelenítőt?

2009. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem ez van ami alapján majd készülök, és a dokimtól még megkérdem mi kell még a babának.

[link]

2009. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 gyerekes.Én tuti nem kérek érzéstelenítőt.Eddig egyszer sem kértem.nincs kedvetek fel jönni a hoxa.hu-ra?Ott van fóruma a szeptemberi babázóknak.Én is ott vagyok ott tudnánk dumálni!:)
2009. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szülőszobás: papucs amiben tudsz fürödni, tusfürdő, törölköző, köntös, wc papír, wc papír ülőke, eldobható bugyi, zokni, zsepi, fényképezőgép, hajgumi, víz, csoki, szőlőcukor, telefon.

kórházi: pizsama, papucs, zokni, törölköző, melltartó, melltartóbetét, mellszívó, hozzá cumisüveg, mellbimbókrém, nekem kelett bimbóvédő csak ezzel tudtam szoptatni, eldobható bugyi, betét, tejserkentő tea, wc papír és ülőke, fogkrém, fogkefe, pohár, kés, villa, kanál, konyharuha, golyós, telefontöltő, fésű. Én hozattam még be hajszárított és sampont!

A babának: popsitörlő, textilpelus 3-4 db, kesztyű, pelenkázófeltét, kis sapka.

Én még rengetek vízet hozzatam be, és kaját!

A kórházi csomagot és a 35 héten pakoltam össze, de már előtte egy helyre kezdtem összeszedni a szekrénybe, így ha bármi történhetett volna velem akkor nem kelett kapkodnom!

2009. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!