Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek a...

Akik mostanában szültek a Szent Imrében! Elég az eredeti házassági anyakönyvi kivonat, vagy friss kell?

Figyelt kérdés
anyakönyvi kivonat
2012. ápr. 15. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
februárban szültem, direkt rákérdeztem, elég volt az eredeti.
2012. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez szuper!
2012. ápr. 15. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most fogok szülni a Szent Imrében és most mondta a szülésznő,hogy ha az anyakönyvi kivonat nem régebbi egy évnél akkor jó az eredeti,ha régebbi akkor a másolat szükséges.Boldog babavárást és szép szülést kívánok!
2012. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is februarban szultem:-) es az eredeti kell,mindegy milyen regi!Fenymasolat nem jo,en azt akartam adni de mondtak hogy eredeti kell mindenfelekeppen!

A szemelyidet es a lakcim kartyadat is "elveszik",de termeszetesen ha kesz vannak a gyerek papirjai,akkor azokkal egyutt odaadjak!

2012. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másolatnál nem arra értem,hogy fénymásolat,hanem ,hogy kérni kell egyet a hivatalos szervtől (anyakönyvi hivatal... azt hiszem), hogy még mindig házasok vagytok,nincs semmi változás.Én fejeztem ki magam rosszul,nem másolat kell hanem egy "igazolás "féle!
2012. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, eredeti ekll, mindegy mikori.
2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Már be is készítettem az eredetit (az elsőt, közel 6 éves), csak már nem emlékeztem, az előző babánál hogy volt, meg hát változhatott is azóta...

2012. ápr. 16. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:

én is februárban szültem :), és én az anyakönyvesektől kértem ki hiteles másolatot, mert én nem budapesti vagyok. Ahol lakunk ott is házasodtunk össze, így az otthoni anyakönyvesektől kértem a másolatot- ingyen volt.

Üdv a sok februári kisbabának!!

(:

2012. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!