Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz...

Ha elfolyik a magzatvíz azonnal kell menni korházba, vagy még van egykis időm?

Figyelt kérdés
Most a második babámat várom,de az elsővel a magzatvizet úgy csípték el korházba.Nagyon izgulok milyen ha hirtelen elmegy a magzatvíz.Érezni előtte valami fájást?Most33hétben vagyok.Köszike a válaszokat!!!!
2008. ápr. 17. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyik magától akkor menni kell. Egyébként nem fáj. A fájások utána jönnek. De szerintem, ha az elsőnél burkot repesztettek, akkor a másodiknál is ennek nagyobb a valószínűsége. Nekem is mind a kettőnél repesztettek.
2008. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyt a magzatvíz, még lezuhanyozhatsz óvatosan nyugodtan. Szerintem ezt akarnád tudni, 24 óra alatt kell kibújni a babának, de ez nem jelenti azt, ogy neked annyi időd van! Max egy-két óra otthon, ha fél órára van max a kórház. :)kitartást a végére!!!
2008. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még van egy kis időd:)

nyugodtan lezuhanyozhatsz még, de túl sokat ne várj, legfelljebb egy fél óra, mig lefürdesz összeszedelözködsz és indulás.

Ha fájásod is van, akkor 5-10 percesnél kell indulni a kórházba.

Gyors és fájdalommentest:D

2008. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy fürdés szerintem is belefér de ne várj túl sokáig. Miután elmegy a magzatvíz,nő a fertőzésveszély és előfordulhat, hogy a köldökzsinór rossz helyre kerül(pl.: a baba nyaka köré; ezt egy szülésznő ismerősöm mondta!).

Üdv

2008. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Gyors zuhi, egy kis kozmetikazas altajon, (en nem akarom, h a korhazban csinaljak, magamnak akarom mindenkepp) oltozes, es irany a korhaz. Fel orad nyugostam van :)
2008. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem álmomban folyt el a magzatvizem,és egyáltalán nem kellemetlen.Mivel nem tudhatod,hogy a magzatvíz elfolyása után mikor indul be a szülésed,én a helyedben azonnal indulnék a kórházba.Én azonnal 2perces fájásokkal indultam a szülőszobára és 4 óra múlva jöttek is a tolófájások.

Nagyon szép szülést kívánok!

2008. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Boldog babavárást mindenkinek,és gyors gondmentes szülést kívánok!!!
2008. ápr. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!