Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájdogál a hasam meg a derekam...

Fájdogál a hasam meg a derekam, lehet a szülés előjele? Melegvizes zuhany kicsit segítene, hogy beinduljon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 40 hetes. Nézték a magzatvizet, ami elég kellemtlen és fájdalmas volt. A dokim mondta is , hogy valószínű kicsit vérezni fogok. Nem véreztem, csak most reggelre volt egy kis barnás váladék. Viszont egész éjjel fájdogált a pocim, meg a derekam is hasogatott. Más praktikákat(szex, lépcsőzés) már próbálgattuk eddig is:), de ilyenkor segíthet a jó meleg zuhany? Talán megindítaná? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 18. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A melegvíz lazit,próbáld ki nyugodtan,nekem másnap hajnalban jöttek a fájások.
2008. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is próbáld ki a melegvizet.

Hogyha a fájdalom derékból indul ki átterjed a hasra az már lehet akár szülési vagy még csak jóslófájás is.

Remélem,hogy az előbbi ,és hamarosan a karjaidban tarthatod a babádat.

Könnyű szülést kívánok!

2008. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gyorsan befejezem a takarítást, aztán megpróbálom a melegvizet!
2008. ápr. 18. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A melegviz nyugodtan mehet, artani nem art, de kellemes es lehet, h hasznos is :))
2008. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!