Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyit érdemes/ke...

Szülés után mennyit érdemes/kell kivárni a következő terhességgel? Még csak 1 hónapos a kisfiam, de minél korábban szeretnénk kistestvért.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sogornom is igy volt, neki egy evet javasolt a doki (akkortol probalkozzanak) tobb okbol: addig teljesen regeneralodik minden, es a baba szopasat sem fogja befolyasolni a terhesseg.
2008. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is egy évet javasoltak (de inkább kettőt) viszont nem egy ismerősünk van, akinek a gyerekei között nincs egy év sem, és egészséges mindenki. Ahogy érzitek. De az anya számára megterhelő, főleg, ha a kicsi-nagy elfogadja közben még a cicit.
2008. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia! A tesóm és köztem 11 hónap külömbség van. Tehát éppenhogy letelt a 6 hét.

Ezt neked kell eldönteni. Bírni fogod-e , van-e segítséget, ha netán nehezen viseled az első pár hónapot el tudod-e majd látni a másik babát?

2008. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a doki azt mondta hogy 6 hét elég a szervezetnek.Én is így voltam vele mint te.Most 11 hónapos a babám és a pocimban is van egy 2 hónapos.Az eleje tuti nehéz, de később nekem is könnyebb lesz hiszen könnyebben ellesznek egymással.
2008. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én olyan tesvérpárt is ismerek, ahol pont 9 hónap a korkülönbség. (Nyilván, ha belegondolsz, ez csak úgy lehet, ha a második baba kicsit korábban születik)

Egészséges mindenki.

2008. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.Min.a 6 hét,de pár hónap.Gondolom,hogy könnyü a fiaddal,hogy szeretnéd a következöt.

Nekem nagyon nehéz volt az elsö 2 hónap.A férjem reggeltöl estig dolgozik,a szüleim nagyon messze laknak,i´gy nincsen segítségem.A férjem mondja,hogy kell kistesó,én meg,hoy nagyon meggondolandó.Egyenlöre nem.

Min.6 hónapot várnék,de 1 évet is.

Ezt neked kell tudnod.A lányom 3 hónapos,most kezdett el végre aludni,de me´g mindíg vannak nehézségek.

2008. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZIA NÁLUNK 11 HÓNAPOS VOLT A NAGYLÁNY AMIKOR A PICI JELENTKEZETT (NEM JÖTT ÖSSZE ELŐBB) DE IGY IS NAGYON ÖSSZENŐTTEK NINCS FÉLTÉKENYKEDÉS ÉS NAGYON JÓL MEGÉRTIK EGYMÁST
2008. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEKEM MÉG LELKIISMERETFURDALÁSOM LENNE MOST HA JÖNNE KISTESÓ.18 HÓS A KISFIAM.MI MEGVÁRRJUK,MIG MEGÉRTI H KI IS AZ KISTESÓ....
2009. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!