Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Máv-kórházban szeretnék...

A Máv-kórházban szeretnék szülni. Van valami tapasztalat orvosokról, tarifákról, a kórházról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülőszobák, szülésznők szuperek, a szobák is szuperek az osztályon de nem egyformák, van amelyik jobb ill. rosszabb. Az orvosokat, tarifákat nem ismerem mert magánrendelésre jártam, szülésznőt nem lehet fogadni de mind profi a dokim szerint. Némelyik csecsemősnővér bunkó de nem so dolgod lesz velük úgysem.
2009. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dokik többsége profi, igazi babagyár-nagyüzem a máv. Az osztályos nővérek jófejek, de a csecsemősök között üdítő kivétel, amelyik rendes. Azt a pár napot ki lehet bírni ott.
2009. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon jó szülőszobájuk van , az ottani szülésznők, nővérkék nagyon rendesek, kedvesek; abszolúte elégedett voltam. Az orvosok többsége nagyon jó felkészültségű; ügyeletesnél szültem , de amit lehetett , megtett.

A csecsemőosztály már más világ... Van olyan nővér, aki rád se néz, a másik kedvesen kérdezget... de azt már könnyebben lehet bírni. Én 3 ágyas kórteremben voltam (nem tudom ott mindegyik szoba ilyen-e?), tehát nem volt zsúfolt, tömött. Tágas folyosó van, tiszta.

2009. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szültem a volt MÁV-ban, hasonlóak a tapasztalataim. A szülőszobák, a szülészet hangulatos, jól felszerelt, dokik és a szülésznők elég rendesek. "Jól éreztem magam". A gyermekágyas osztály elfogadható, több fajta szoba van, de mindegyik 3 ágyas, azt hiszem 12 van. Általában telt ház van, ezért néha várni kell, mire az ember sorra kerül, ha valami gondja van. Vannak nagyon kedves, segítőkész csecsemős nővérek, de tényleg akadnak kevésbé barátságosak is.... A szobák elég jól felszereltek, külön fürdővel. Kaja nem túl jó, néha magadnak kell levadászni a nővéreket, egy kis tanácsért.
2009. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!