Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek negatív irányba megváltozott a szexuális élete (maradandóan) a szülés után?

Figyelt kérdés
Akár a nemiszervek funkcióját, akár az esztétikát nézzük? A kérdés nem provokatív, és tudom, hogy a gyerek áll az első helyen a fontossági sorrendben! Csak kíváncsi vagyok a tényekre, mert én még nem szültem.

2012. ápr. 22. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Az már elég baj,ha a gyerek áll az első helyen! Fontos természetesen,de a férj is ugyanolyan fontos,mint a baba.

A nemi szerveim ugyanúgy működtek,mint azelőtt, azt egyikünk sem nézte,hogy esztétikailag változott-e? Nem a külső a fontos.

A szülés után pedig nem híztam meg.

Így nem volt lényeges változás egyik gyerek után sem.

2012. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát nálunk igenisa gyerek,hamarosan a gyerekek állnak az első helyen...


Ettől viszont ugyanúgy szeretem a férjem,sőt pont ezt szeretem benne a legjobban,hogy Ő sem önző...hanem a lányunk volt eddig a legfontosabb,kb két múlva a lányaink lesznek:)


Nálunk kevesebb idő jut rá,ált miattam,mert énvagyok fáradt...Nekem változott a libidóm,bár lehet ez amiatt van mert szoptatok még mindig és 37 hetes terhes vagyok...Szóval nálam nemállt még vissza a régi kerékvágás...


De bízom magamban!

Viszont ha jut időnk egymásra akkor az sokkal intenzívebb...De azerintem alibidóm is visszaváltozik majd...

Eleinte furcsa volt,de alkalmazkodtunk! :)

2012. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

off bocs, csak meghökkentett az első válasz

ugyanis nálunk is a gyerek az első és a legfontosabb, és a férjem is ugyanígy gondolja

2012. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért én felpontoztam mindenkit. Csak azért írtam, hogy a gyerek van az első helyen, mert nem akartam, hogy félreértés legyen belőle, hogy valaki azt higgye, hogy nekem a külső az elsődleges, és hogy emiatt esetleg nem akarok majd szülni. Na mindegy, akárhányadik helyen is, de azért ott van a listán az esztétika is, és hát a gyerekszülés nem egy kis feladat, és kíváncsi voltam, hogy a szervezet teljesen tud-e regenerálódni, visszaalakulni. Mert hallottam olyat is (igaz, csak filmben), hogy a hüvely úgy repedt, hogy egybenyílt a végbéllel, meg fórumon olvastam, hogy össze-vissza varrták a nőt szülés után, és a kisajkainál érzett valami furcsát, hogy nagyon furcsák, nem olyanok, mint azelőtt, aztán plasztikáztatta magát.
2012. ápr. 22. 16:37
 5/10 A kérdező kommentje:
A furcsát elég lett volna egyszer írnom. :))
2012. ápr. 22. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már a szex megváltozik rossz írányba szex után, az nem jó, főleg ha hónapokig húzódik, mert ott baj van a felek szeretetével is.

Mindkét szülésemnél jelen volt a férjem egyébként (csak merthogy mondják hogy vannak ffiak állítólag akik ezután nem igazán kívánják a felségüket, jó, ez nem esztétika, inkább lelki dolog) , és kicsit aggódtam, hogy mi lesz, mert az elsőnél nagyon szakadtam, sokat varrtak stb.

Igen,egyrészt h hogy fog utána funkcionálni a dolog , másrészt meg hogy a férjemet ez vajon érinti -e valamilyen irányban? akár a szülés, akár az hogy tudta hogy nagyon repedtem. Hát, komolyan mondom, a 6.hétig alig bírt magával , és odalent is minden oksi volt. (Gyorsan gyógyul egyébként ez a rész) Tudom negatív tapasztalatokat vársz, de csak leírtam, hogy ha tényleg szeretik egymást, akkor pár vágás, heg nem a világvége, és éppolyan lehet minden utána! /vagy épp jobb is :)/

2012. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*szülés utánt akartam írni, bocs (első mondat)
2012. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végülis minden vélemény érdekel, a pozitív is. :) Az orvosi rész, a felkészülés, a babagondozás mind benne van könyvekben, ezek is érdekelnek, csak nem teszem fel kérdésként, mert sok olvasnivalót lehet találni, viszont vannak olyan részei a témának, ami talán kicsit tabunak számít, és ezekkel nem nagyon találkozom ilyen témájú könyvekben. :) Azt hogy értetted, hogy talán még jobb is utána? A varrás miatt szűkebb lesz a hüvely? És a varratok ezekszerint nem elrettentően nagy nyomot hagynak maguk után? :)
2012. ápr. 22. 17:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a gátmetszést nem azért szokták csinálni, hogy ne véletlenszerűen repedjen a hüvelyfal, hanem egy irányba, és így könnyebb összevarrni?
2012. ápr. 22. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A gátmetszés valóban azért van, ahogyan írtad. Nekem is volt. Én eleinte vonakodtam a szextől, pontosan azért, mert még elég friss volt bennem az emlék hogy mi történt ott lent. Aztán ez elmúlt, és habár az első szextől féltem picit, gyakorlatilag ugyan olyan jó volt, mint előtte, de tényleg. Szerencsére olyan jól összevarrtak, hogy nem lettem tág a szüléstől. Az, hogy ki mikor kész az első szexre utána, szerintem változó, és legfőképpen attól függ, hogy lelkileg kész-e rá.
2012. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!