Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülés után a babőrzőben...

Ti szülés után a babőrzőben hagynátok a picit vagy éjjelre is veletek lenne? Vajon így gyorsabban kialakul a pici"napirendje"?

Figyelt kérdés
Második babámat várom és közeleg a szülés. Sokan azt mondják,hogy jobb ha a pár kórházi nap alatt kipihened magad, mert utána már úgysem tudod.Nem akarom benne berögíteni az őrzőben lévő dolgokat(éjjel is nagy lámpa,hagyják sírni, stb.). Féltem őt és nem tudom, hogy ha nem pihenem ki magam a szülés után, akkor így mi a jobb neki.Ti hol altatnátok?
2012. ápr. 24. 16:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok!mindkét gyerekemet bababarát kórházban szültem, a harmadikat is így fogom.Pihenni semmit nem tudtam, mert mindkettő végig üvöltött, és cicin lógott,de ez még amúgy is semmi volt, mint ami otthon következett, amikor még a baba mellett főznöm is kellett.De én örülök neki, mert legalább beindult a tejem, én attól féltem ugyanis,hogy éhezik, a csecsemősök nem adtak tápszert, csak vizet a kicsiknek, és én sajnáltam volna sírni hagyni.Addig maradt ott, amíg tusoltam, ade akkor is húzták a szájukat:miért nem hagyom a szobatársamra az üvöltő gyereket.de alapjában véve megint így csinálnám,hogy végig velem legyen.
2012. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nálunk 3óránként hozták ki szopizni, közben még annyi tejem volt, hogy fejtem és adtam be. Mint utóbb kiderült ezt a közösbe dobták. Nem vízzel etetik, hanem tápszert kap. Nekem jó volt az a kis pihenés. Feltöltődve mehettem haza, és kezdhettem bele otthon.Amelyik csecsemős meg nagyképű vagy beszólogatós, annál igenis ki kell nyitni a szánkat. Én beszóltam, mikor megtudtam, hogy fejem magam, mint egy igazi tehenészlány, és mégis tápszert kap, a tejem meg megy a közösbe. Hogy akkor miért nem hozzák ki gyakran, szívesen adok én a Mari gyerekének, mert sok van, de először akkor is a sajátot etetném meg... Nem szabad hagyni, hogy a fejetekre nőjenek. Persze nagy átlagban azért emberséges, kedves hölgyek dolgoznak ilyen helyeken. Csak nekik ez már a napi rutin része.
2012. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem mondjátok komolyan, hogy az őrzőben képesek tápszert adni a gyerekeknek, amikor életük első pár napjában semmi nem fontosabb mint hogy az ún. kolosztrumot (előtejet) egyék? Én ezt nem tudtam, de kicsit kiborítónak találom! Természetesen ha illető anyukának nincs teje, akkor életmentésről van szó, de ha van, akkor ez szabályosan bűncselekmény!!! Engem pl. szülés után szinte egyből elöntött a tej és soha még egy korty vizet sem kapott a babám....
2012. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Zárón rajta van, ha volt és mennyi hozzátáplálás.
2012. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Velem aláírattak egy papírt szülés előtt, hogy hozzájárulok, hogy mesterségesen táplálják a gyereket, ha szükségesnek találják. Ha aláírsz egy ilyen papírt, akkor jogukban áll tápot adni nekik.
2012. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
bababarát kórházban nem adnak,csak ha tényleg kell
2012. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, én bababarát kórházban szültem mégis megetették. Mondjuk kis súlyú volt a babám, és ezért csinálták, pedig nem kellett volna, semmi baja nem volt, csak kis termetű.
2012. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mostanra megszületett a pici és már otthon is vagyunk.:)
2012. máj. 2. 14:54
 29/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez! :)
2012. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 3. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!