Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni Aloe First...

Hol lehet venni Aloe First sprayt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gátsebre nagyon jó.
2012. ápr. 29. 20:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Elvileg van több gyógynövényboltba, illetve Forever-ös forgalmazók is vannak, ha nincs ilyen az ismeretségedben, akkor nézz körül itt: [link]

Amúgy nagyon jó minden bőrproblémára, az előbb fújtam be vele apát, mert horgászni volt és tiszta vörösen jött haza, a kisfiunk bőrét is ezzel fújtam amikor probléma volt vele, illetve a császárom sebét is.

2012. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
igen nagyon jó gát sebre. mind a 2 szülésem után használtam. már a szülőszobába fújta a szülésznőm!
2012. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd csak meg amit a dm-ben lehet kapni,nem kell a drágább...

Én is azt vetettem meg a párommal,mikor majd meghaltam a féjdalomtól,és már az első ráfújás után is nagyon jó volt.!

Ezer valahány ft volt ha jól emlékszem...


Ja..én minden wc-zés után befújtam,amíg fájt..,meg persze fürdés után is.

2012. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én is a DM-ben vettem spray-t, sőt, most a Kisfiam vastagbél gyulladására a belsőleges folyadékot is, semmivel nem rosszabb, mint a Forever-es!
2012. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Szia. Én a teszveszen vettem egy 30ml-t ami fixen 1000ft volt plussz 225ft a postaköltség. Van nagyobb kiszerelés is, az jóval drágább. (5-7ezer ft.) Ha elfogy, akkor mi is rendelünk még. 39hkm
2012. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
5%

Terjesztőktől tudsz hozzájutni és ne vegyél mást helyette, aki próbálta a DM-est, azért olyan elégedett vele, mert még nem próbálta az eredetit. De szerintem egy literes kiszerelésért kb. négyezer Ft nem egy őrült összeg... Nem csak a gátsebre jó, hanem a köldökcsonkot is kezelheted vele, mehet bármilyen sebre, égésre, rovarcsípésre... És nagyon sokáig elég egy flakonnal, megéri rá beruházni.

Ha nincs ismerős terjesztő a környékeden, tudok segíteni.

2012. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy így belekérdezek, de miért van az, hogy a flp shop-bna 6349 ft, a vaterán pedig 4190-ért már lehet kapni? Miért lehet ez a nagy árkülönbség?
2012. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert a teszveszre - teljesen szabálytalanul és elvileg az FLP-ből is kirúghatóan - árulják azon az áron a terméket, amennyiért a már bizonyos szintet elért FLP tag kapja. Igazából a törvények szerint nem is szabadna árulni, hanem be kellene léptetni az embereket, akik aztán saját jogon vásárolnak - ezt mondjuk nagyon kevesen tartják be. De ennél rosszabb verzió, hogy saját áron - a pontforgalom miatt - fölteszik teszveszre, vaterára.

Elméletileg az az igazi ár, amit a shopban látsz, de ha egy szintet elérsz forgalmazóként, akkor 21,5%-kal olcsóbban kapod az összes terméket.

Így érthető? :-)

2012. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Igen, köszi. Attól féltem, hogy valami hamisítvány, ezért nem mertem vateráról rendelni.
2012. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Pontosítás:

Én próbáltam a Foreveres aloe cuccokat is, így van viszonyítási alapom. A DM-es semmivel nem rosszabb, sőt, míg a Forever Aloe Berrytől jó szorulást kaptam, addig a DM-estől nem. A First tényleg nagyon jó, használom is, de a DM-es ugyanolyan jó volt.

4. Válaszoló

2012. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!