Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni Aloe First...

Hol lehet venni Aloe First sprayt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gátsebre nagyon jó.
2012. ápr. 29. 20:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
6%

Eloszor is,DM-ben nincs First.Az valamilyen nagyon keves aloet tartalmazo lotty lehet.A First tobb fele gyogynoveny kevereke.Fel litres kiszerelesben kaphato,nem litresben.fennebb valaki nagyon szepen leirta,hogy miert olcsobb a vateran,sajnos nem mindenki csinalja ugy ahogy kellene.

Berry nektar sem kaphato DM-ben.Aki szekrekedeses lett tole,mennyi folyadekot fogyaszt naponta?

Visszaterve a temahoz,kedves kerdezo,mindenre jo,ami bor es nyalkahartya.Ne foglalkozz vateras bevasarlassal,keress egy komolya forgalmazot,vagy regisztralj te is.semmi elkotelezettseged nincs,sem tagsag,sem felujitasi dij.15 %-al olcsobban vasarolsz ha tag vagy.

2012. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 sumergo ***** válasza:
Off: 4. válaszolónak. Hiába írsz bármit, Gabkát úgysem tudod meggyőzni!! :-)
2012. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
6%
Kedves Sumergo, imádom, hogy kóstolgatsz, de nem izgat, viszont valóban nem fog meggyőzni, mivel én tudom mi van az eredeti first-ben. Ennyi.
2012. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

Jól van na!

Nem akarok én senkit meggyőzni, csak a tapasztalatomat írtam le. Anno beruháztam én is FLP termékekre, még olyan "tagsági" vagy milyen kártyám is van ... Berry nektárt, First-öt, folyékony szappant, propoliszos krémet, aloe gélt meg talán Kids(?) vitamint vettem, és tényleg, a First kivételével egyik sem győzött meg. Viszont azóta vettem DM-ben, sőt, itt Angliában a Holland and Barret-nél is aloe termékeket (sprayt és zselét), és semmivel nem találtam rosszabbnak őket. Ennyi.

Elhiszem, Gabka, hogy ismered a First összetételét, de miért gondolod, hogy más aloe készítmény csakis rosszabb lehet????

2012. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%
.....mert nincs annyi aloe a tobbi aloes cuccban mint a Forever termekekben.92% piaci reszesedese van a Forevernek vilagszinten ami az aloet illeti.A fennmarado 8%-on osztozik vagy 2000 ceg.
2012. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Utolsó, ezzel engem nem győztél meg.

14.

2012. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
5%
Pedig igaz. A világ aloe termőterületeinek 92%-a a forever kezében van és csakis saját felhasználásra termesztik. A maradék 8%-on osztozik minden más cég, amelyik aloe-s termékeket forgalmaz. Nem kell hozzá lángésznek lenni, hogy átláthassuk, mennyi aloe vera kerülhet a többi cuccba... nem is beszélve arról, hogy a forever csakis a növény belső kocsonyáját használja fel, mivel ebben vannak a tápanyagok, a külső, értéktelen részt nem. Más cégek azt is beleteszik sokszor. Tehát aloe vera ugyan akad benne, csak hatóanyag nem.
2012. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%

Gabka, Te sem győztél meg ...

És ezt a 92%-ot ki állítja?

Ha jól sejtem, maga a forever :-)

2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Aki nem hiszi jarjon utana,ez ennyire egyszeru.
2012. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 sumergo ***** válasza:

Nézzétek, én utánajártam egy Foreveres termék összetételének. Tele van szintetikus, és mérgező cuccal! Erre várom a mai napig a reagálást az ilyen Gabkáktól, de senki a füle botját nem mozdítja!!! Leírtam, hogy ezért nem hiszek benne, de semmi reakció, mondjuk összetétel lista, vagy hasonlók. Na miért nincs ilyen? Mert átverés a természetességük, azért! Semmivel sem természetesebbek, mint bármilyen más, akár gyógyszergyári krém. Ugyanis a közhiedelemmel ellentétben ott is rengeteg természetes anyagot használnak. És ezt nekem nem mondták, hanem tudom, láttam, ott dolgoztam!

Persze ettől függetlenül mindenki abban ringatja magát, amiben csak akarja!!!

Bocsánat az offért!

2012. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!