Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni Aloe First...

Hol lehet venni Aloe First sprayt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gátsebre nagyon jó.
2012. ápr. 29. 20:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Peldat varok,mi a szintetikus ,mergezo cucc
2012. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Itt tegnapi 14, 18.

Nálam az verte ki a biztosítékot, amikor a forever terjesztéssel foglalkozó doki a 40 fokos lázas, Down-os gyereknek azt rendelte terápiaként, hogy duplázzák meg a gél adagot. Eredmény még aznap kórház.

Ez csak egy példa az "aloézó" orvosok, inkább személyek elvakultságára, sajnos hajlamosak agresszívan ragaszkodni a csodaszerükhöz.

Egyébként volt szó arról a rádióban is, hogy a FLP semmilyen klinikai vizsgálatokkal nem rendelkezik, leszámítva a saját orvosaik "eredményeit". Egy ismert nőgyógyász pedig arra reagált, hogy sok nődoki aloe verát javasol "terhesvitaminként", amit egyenesen felelőtlenségnek tartott.)

2012. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 sumergo ***** válasza:
0%
Sajnos nem találtam már meg azt a kérdést, aminél kigyűjtöttem. Azért megpróbálom megkeresni, de pl: Disodium EDTA, PEG 100
2012. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 sumergo ***** válasza:
0%
Megkaptad a 2 példát, persze reakció semmi. Bár igazából nem lepődtem meg!!
2012. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Konkret peldat kertem,melyik termekben van ez benne?
2012. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 sumergo ***** válasza:
0%
Nem teljesen mindegy? Egyetlen ilyen "természetes" cuccot veszek, és lám, tele van szintetikus, és mérgező anyagokkal. Akkor a többiben miért ne lenne? Amúgy masszázskrém.
2012. máj. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
29%

Es megis hogy kenned fel magadra a masszazs kremedet ,ha az nem orizne meg az allagat?

A Forever termekekrol elsosorban azt kell tudni,hogy nagyon magas,az aloe vera tartalmuk.Tobb mint 50%.De teged ez amugy sem erdekel,azoknak irtam akik adnak a minosegre..

2012. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hát kedves Utolsó, erre a válaszodra inkább nem is reagálok semmit :-)
2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 sumergo ***** válasza:
0%
Tudod az a baj, hogy bármi, ami tubusba, üvegbe stb. van zárva, meg kell, hogy őrizze valahogy az állagát (minőségét, stabilitását). Ezért nem 100 %-ban természetes. Sajnálom, hogy nem találom a korábbi részletes válaszomat, ott kifejtettem, hogy az a bajom, hogy hülyének néznek a Forever-esek, át akarnak verni. Valamint azt is leírtam, hogy a közhiedelemmel ellentétben, a gyógyszergyárak rengeteg természetes alapanyagot használnak. Ha megvizsgálnátok kicsit, nem csak elhinnétek amit mondanak nektek, akkor láthatnátok a saját szemetekkel. Bocsánat, hogy nem járok csukott szemmel, és inkább hiszek a tapasztalataimnak, mint annak, amit valaki érdekből mond nekem. Leírom ezentúl is, én nem használnék ilyet! De persze mindenki tegye belátása szerint, nekem abból nem származik sem előnyöm, sem hátrányom!
2012. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 sumergo ***** válasza:
11%
Még valami, mutassatok nekem klinikai vizsgálatokat arról, hogy az aloe mindig, mindenkinek, mindenre jótékony hatással bír, és hosszú távú használata sem okoz semmi problémát! Ez a különbség a gyógyszergyárban készülő termékek, és az egyebek között. Az előbbiek be vannak vizsgálva, folyamatosan gyűjtik az adatokat, és ha a legkisebb gyanú merül fel, már ki is vonják a forgalomból. Ezeket a termékeket SENKI nem vizsgálta, vizsgálja, így bármit is okoz, nem nagyon fog rá fény derülni.
2012. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!