Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mindenképp...

Császármetszés után mindenképp megereszkedik a vágás fölötti hasrész? Vagy gyógyulhat szépen is, hogy csak egy halvány csík marad?

Figyelt kérdés
Csak mert annyi olyat olvasok, hogy sok embernek lóg a hasa a vágás fölött császár után...

2012. máj. 1. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is császárral szültem, de csak egy icipici halvány heg maradt utána, ráadásul a bugyi is takarja. Ha lóg a has, az nem attól van.
2012. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Nekem is csak egy halvány csík van. Igaz, még nem lapos a hasam, de látom rajta, hogy még az lehet.
2012. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató! Annyi rosszat olvastam már erről...
2012. máj. 1. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
8 hónapja volt császárom és csak egy halvány csík van ami szépen összehúzódott. Szerencsére redőben van és a bugyi is takarja. A hasam aránylag visszaállt a terhesség előtti állapotára, de van még mit edzeni rajta, persze egyenlőre csak finoman, nem Rubint Rékuci módra! :) A mozgás nekem nagyon sokat segít, javít rajta.
2012. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akinek szerencséje van, annak tényleg visszaállhat ugyanolyanra, mint szülés előtt, de ha valakinek nagyon nagy hasa van a terhesség alatt és nagyon kinyúlik a bőre, az nem fog utána sem visszaugrani (tapasztalat). A kinyúlt bőrt csak plasztikai sebészettel lehet eltávolítani, azt semmilyen tornával nem lehet sajnos eltüntetni. Ez tényleg alkati kérdés.

Hasonlóképpen van, akinek a vágás teljesen elhalványul, szinte alig látszik (az enyém is kb. olyan, mintha egy szűk bugyi gumija megnyomta volna), de van, akinek hegesedik a sebgyógyulása, és neki elég csúnya marad később is (ezt is meg lehet amúgy plastzikáztatni). Már akinek van rá pénze...

2012. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve szültem, 86 cm volt a hasam, a terhesség legelején, 107-el mentem szülni, most 89, és +2kg van rajtam. Nem lapos még teljesen, dolgozok rajta. A vágásom nagyon szép halvány, épphogy látszik.
2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem kötényhasam maradt, de nem a császár miatt ha gondolod küldök priviben fotót, mekkora pocaktól maradt kötényhasam. Nekem lazák a kötőszöveteim is.. valamint elég "magasan" vágtak, ezt értsd úgy, hogy egy 5-6 cm-el bikinivonal felett...
2012. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És miért vágtak magasan? küldöm priviben a mail-címem.
2012. máj. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!