Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már, hogy kellemetlenül...

Volt már, hogy kellemetlenül éreztétek magatokat a férjetek elött-pl. szülés közbeni bepisilés miatt? Ezt hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nemes egyszerűséggel kitiltottam a szülőszobából.De Ő egyébként is az a fajta férfi aki még orvoshoz sem megy.

De nem kell mindent látnia. Ha fejed mellett áll, pont annyit lát, amennyit kell.

2009. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nálunk pont most volt egy sztori...első szülésemnél bent volt a férjem ,minden oké volt nem is éreztem különösebben kellemetlenül magam...a másodiknál nem tudott ott lenni,és mivel a harmadiknál sem lesz ott előre láthatólag a minap beszélgettünk a második szülésemről....na ott én nem kaptam beöntést,mert már nem volt rá idő és hát volt kis baleset,na én ezt ugye meséltem neki és ő meg volt rökönyödve hogy nekem ez ilyen természetes?! én pedig meglepődtem hogy főleg ugy hogy volt már egy közös szülésünk ezen igy fennakadt....kicsit rosszul esett,de túltettem magam rajta...mást nem is tehetnék:)
2009. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én egy pillanatra sem éreztem magam kellemetlenül előtte, pedig mindent látott, ami csak történt. Nagyon jó volt, hogy velem volt, igazi családi élmény volt a szülés. A műszereket is ő figyelgette, előre szólt, ha látta, hogy fájás jön, nem mintha úgy gondolta volna, hogy nem érzem, csak így valahogy aktívan vehetett részt, a vajúdásnál még diktálta is a légzést, amit a szülésfelkészítőn tanultunk :) A kislányt is ő látta meg először, és ő vágta el a köldökzsinórt is. Nagyon kötődnek egymáshoz.
2009. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal leszel elfoglalva hogy ő mit lát ! Különben tényleg annyit lát a dologból amennyit akar . Simán alám tették az ágytálat szülés után a férjem elött , ha téged zavar akkor szólj neki hogy egy picit hagyon magadra , de engem nem érdekelt , szülés után ennyit megengedhetek magamnak . Ettől nem kíván kevésbé .
2009. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt beöntés. És mivel én szigorú fektetésbe voltam, (sajnos) ágytálba sem tudtam dolgomat végezni, hanem katétereztek és az első nyomások alatt kaki is jött ki belölem amit a szülésznő a tenyerébe vitt ki, de piszkosul nem érdekelt mert úgy betöltötte a fájdalom az agyamat, hogy nem azzal foglalkoztam más mit lát, hanem én mit érzek. Apa meg mindent látott.
2009. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha megcsinálni megtudta akkor ezt is bírja ki!Ezt nem gonoszkodásból mondom,de 1 normális férfit ez nem igazán érdekel,mivel akkor jön a kicsi babája a világra!!!

Ne csak nekünk legyen rossz,ők is érezhetik furán magukat!Ez nem csak a nők feladata,nem a nő termékenyítette meg magát!Hát akkor legyen ott ő is!

És igen tényleg 100x jobban kötődnek,ha ott vannak és látják!Jobban becsülik a feleségüket és büszkén mondogatják,hogy én vágtam el a köldökzsinórt!

2009. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem előtt semmit nem szégyellek, nincs kellemetlen!

Én kakiltam a kitolás előtt, szóltam a férjemnek, hogy szóljon a nővérnek, férjem előtte megnézte, hogy igen, valóban, nevetett, majd hívta a nővért. Ő is megállapította, hogy valóban, mosolygott és kicserélte a plédet alattam.

Ennyi:-)

2009. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Fújj! Szülés közben be kell/lehet pisilni?! Mért nem tartjátok vissza? Én még nem szültem, de nem akarok közben bepisilni. Nem valami higiénikus dolog.

Remélem bekakilás nem fordul elő. Vagy inkább ne kérdezzem?

2009. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Visszaolvastam a témát. Látom vannak "szilárd dolgos" történetek is.

Ezek után azt hiszem, hogy soha nem fogok szülni. Eléggé undorítanak ezek a dolgok. Pláne ha elképzelem, hogy letojom az újszülött kisbabámat. Nem valami sterilek így a körülmények. Uh!

2009. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Na, szülésznő sem leszek az már biztos. Bocs, hogy ezt írom, de ha a kezében viszi ki másnak a "termékeit" (én még a sajátomat se fognám meg), akkor az nem túl guszta foglalkozás.
2009. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!