Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szülés kezdete?

Ez lehet a szülés kezdete?

Figyelt kérdés

40+6 vagyok, ma vagy 3 órája keményedek kb 10 percenként, nem mondom, hogy kellemes, de nem fáj nagyon. Valamelyik nap is ugyanígy volt, de akkor nem fájt ennyire sem és nem volt rendszeres egyáltalán.

Már nagyon jó lenne...


2012. máj. 4. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Valószínű még ma vagy az éjszaka folyamán boldog anyuka leszel. Nekem is ilyen volt pontosan ahogy leírtad. Pár nappal azelőtt enyhébb fájások, aztán rá pár napra erőteljesebb és rendszeres 10 percenként 38+5 hetesen. Nem ment el vizem sem. Össz-vissz 14 óra vajúdás után a kezemben tartottam a fiamat.


Mennyire van közel a kórház? Szerintem lassan indulnod kellene.


Könnyű szülést. Ha hazakerültök még írj!

2012. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már nagyon várom... közel van a kórház, a férjem autóval 10 perc alatt bevisz. Csak még munkában van.

Még befejezem a főzést, aztán remélem, megyünk :)

2012. máj. 4. 15:21
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.

Most ne főzz. Öltözz fel, aztán pihenj le, amíg jön a férjed, de szólj neki, hogy mi van és igyekezzen haza.

Még egyszer könnyű szülést.

2012. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is így volt:-)

4,5 óra múlva a kezemben volt a babám:-)

2012. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Az ideje már itt van, úgyhogy én szurkolok neked és olyan szép szülést kívánok, mint az enyém volt. Sok sok szép emléket kívánok a szülésedre! Én bementem és nem tudták még megmondani, hogy jóslók vagy szülési fájások. 8 óra múlva megszületett a szépséges kisfiam.
2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

A férjemnek szóltam, hamarosan érkezik. De még mindig nem fáj úgy igazán. Csak épp nem esik jól... és a derekam is érzem időnként, de az is teljesen kibírható.

Még várok picit, hogy sűrűsödjenek, elég kellemetlen a kórház. De ha hazaér a férjem, sokkal jobb lesz.

2012. máj. 4. 15:49
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Gratulálok. :)

(amúgy szülni fogsz szerintem is, enyémek is így indultak)

2012. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Könnyű szülést!



4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek be mindenképp!
2012. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
88%
Nekem is így indult, fogalmam sem volt, hogy mit kell éreznem, csak fájdogált 10-15 percenként. 19 óra múlva született meg a kislányom (3 hónapos a Drágám)! Sok sikert, kitartást és erőt kívánok!
2012. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!