Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módszerrel indítható...

Milyen módszerrel indítható be a szülés házilag?

Figyelt kérdés
Még két nap van hátra a kiírt időig de nem ugy néz ki mint ami be is szeretne indulni sőt abszolút de panasz mentes vagyok... nagyon szeretnék már túl lenni rajta ezért olyan praktikákra lenne szükségem amivel ezt előidézhetem
2012. máj. 6. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem a Fanni vagy veletlenul?:))) amugy lepcsozes,orgazmus,korkoros, pocaksimogatas, mell|mellbimbo masszirozas, fuszeres etelek
2012. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tegyél egy jó nagy sétát..
2012. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, korkoros pocaksimogatas, nincs ott vesszo, ez mind mehosszehuzodast idez elo, de szerintem ugy is akkor fog kibujni amikor neki kedve tartja:))
2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

szerintem ameddig ő nem akarja, nem lehet. Mondom ezt 41+1 napos terhesként, már mindent kipróbáltam:

fűszeres kaja, tonik, kirándulás, autókázás rossz utakon, szex, mellbimbó-ingerlés, lépcsőzés, tánc és ugrándozás, kirándulás, takarítás és házimunka, bevásárlás és cipelés, és semmi, értsd SEMMI nem hatott. :)

Úgyhogy türelem - mondom én, aki már tényleg a határaim szélét taposom e téren :)

2012. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bábakoktélt javasolt a nõgyógyászom.
2012. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülésindítás kórházban, orvosi felügyelettel!!!!!

Ne kockáztass, nem ér annyit. Ha nem akar jönni a baba, annak minden bizonnyal van oka.

2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják nem szabad siettetni a babát hogy előbb szülessen meg mint szeretne. De amúgy létezik egy homeopátiás koktél erre a célra:

- 1 adag Caulophyllum thalictroides D4,

- 10 csepp Cimicifuga D2,

- 1 adag Pulsatilla D30.

Ezeket kell 2 deciliter vízbe tenni, feloldani, és kis kortyonként 1 óra alatt meginni. Amúgy ha valaki a 36. héttől elkezdi szedni a szokásosan javasolt homeopátiás szereket akkor jelentősen csökken a túlhordás esélye.

2012. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is feltettem és szinte mindent kipróbáltam,de csak 41+2re született meg a kisfiam. ez tényleg olyan, hogy megindul magától. persze, tudom hogy az utolsó hetek/napok/órák a legidegőrlőbbek...
2012. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!