Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek magzatvíz elfolyással...

Akinek magzatvíz elfolyással indult a szülése, az elfolyást követően mennyi idő telt el, míg beindultak a rendes fájások?

Figyelt kérdés

Kérlek ne olyanokat írjatok, hogy nem jöttek fájások és a kórházban x óra múlva indítottak, vagy császár. Tudom, hogy ilyen is van, csak én arra vagyok kíváncsi, hogy ha ez egyedül ér itthon, akkor mi az a minimum idő, ami még a rendelkezésemre áll, hogy készülődjek és induljak, illetve elrendezzem, amit kell.

Köszönöm!



2012. máj. 8. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mind a 2x magzatvíz elfolyásával kezdődött a szülésem. Az elsőnél éjszaka fél 3-kor folyt el és délelőtt 10 órakor kezdődtek a fájások. A fiam délután 2-kor született. A másodiknál reggeli fél 7-kor folyt el a magzatvíz, délután 4-kor kezdődtek a fájások és rá 2 órával azaz 6-kor született meg a lányom. Semmit nem kaptam, magától kezdődtek a fájások mind a 2x.
2012. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7. vagyok. 38+2
2012. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is!
2012. máj. 9. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:

A 11-es hozzászólóhoz hasonlóan 2:45-kor elfolyt a magzatvíz és bár rólam ne vegyél példát de én letusoltam és 4 órára értünk be a kórházba. Addig használj betétet (vastagot) mert az folyamatosan folyik. 9-kor kezdődtek a fájások de egy 5 perces után rögtön 1 percesekkel folytatódott. Majd fájdalomcsillapító gerincbe és mikor kiment a hatása már jött is a tolófájás! Szerintem könnyű szülésem volt bár aki ott volt mind azt mondta hogy nehéznek számít mert nem 10 perc alatt tótam ki hanem 1,5 óra alatt. Elfáradtam de 13:15-re megvolt az egészséges 3,5 kg-os és 50 cm -es fiam!

Egyébként a szülésfelkészítőn azt mondják és inkább erre hallgass , hogy a víz elfolyása után rögtön mentő mert ülni nem szabad (elvileg baj is lehet belőle)Nincs igazából időd semmi! Csak míg kiér a mentő!

Könnyű szülést!!!

2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül kacskaringósan alakult. Túlhordás miatt befektettek, de még a tervezett indítás előtt beindult. 3 tízperces fájásom volt, a harmadiknál megrepedt a burok, az ágyamban feküdtem, minden csurom lett...

Átsétáltam a szülőszobára, apa és szülésznőm épp beértek, a burokrepedést követően még volt pár perc fájás kimaradás, majd két percesek, az első fájáshoz képest 1 óra 40 perc múlva meglett a kislányom. Még jó, hogy már bent voltam, nem értünk volna oda, ha még a nagyokat is le kell passzolni előtte, no meg az autózás...


Szóval ezt is "kipróbáltam". Előző szüléseimnél burkot kellett repeszteni kitolás előtt.


Egyik válaszolónak üzenem, hogy még ha zuhanyzás közben is folyik el, azt nem lehet nem észre venni, jóval több az annál és nagyon elementáris erővel robban. Maximum szivárgásod lehetett zuhany közben.

2012. máj. 31. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!