Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utólag szégyelled a szülés...

Utólag szégyelled a szülés közbeni viselkedésedet? (ordibálás, kiabálás stb. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap volt egy ilyen káromkodós kérdés e témában. Keresd meg, elég vegyes válaszok jöttek rá.
2012. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem. Aminek ki kell jönni, annak ki kell jönni :)
2012. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy hangom sem volt.
2012. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért szégyellném?

Egyébként akkor sem szégyelltem volna, ha kiabáltam, ordítottam vagy káromkodtam volna (egyébként ezek közül csak a káromkodás volt meg, mert a 4 óra alatt-oxis szülés volt- két b.ssza meg azért kicsúszott) De ezt sem szégyellem, gyereket szültem,nem a királynőnek mutattak be...

2012. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt hangom, de csak azért mert brutális fájásaim voltak,mindez fájdalomcsillapító nélkül, biztos egy kukkot nem szóltam volna ha adnak de semmi..

míg vajudtam nem nyivákoltam de mikor jöttek a tolók az valami borzalmas volt, kaparni tudtam volna a falat.


egyszer-kétszer talán ordítottam is tényleg mielőtt kicsusszant a baba, de az volt a legkegyetlenebb fájás,


mikor varrt, közben elnézést kértem amiért kiabáltam, de mondta a szülésznő hogy ő nem haragszik, hiszen nincs nagyobb fájdalom a szülési fájdalomnál.


hát ennyi..2 éves a kislányom, most novemberben újra ez vár rám de fogok könyörögni epidurálért vagy valamiért mert akkor megint visongani fogok azt hiszem

egyébként sem bírom a fájdalmat, szülés után 2 óra megfigyelés helyett 4 et voltam fent a szülőszobán mert annyira legyengített a szülés hogy elájultam a wcbe menet...

na ennyit erről.

2012. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell ezt szégyelni. Megtörtént hát megtörtént. Kinek mekkora a fájdalom küszöbe. És biztos nem te vagy az első aki kiabált, gondolom hallott már ilyet a doki nem egyszer. És szerintem már nem is emlékszik rá.


Amúgy meg aki egy hangot sem ad ki az ne legyen rá büszke, ezt nem lehet befolyásolni. Kijött hát kijött.

2012. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A másodiknál azért üvöltöttem, mert éreztem a gátmetszést, holott normál esetben nem szabadott volna, meg amúgy is szakadtam, repedtem ahogy fiam egyetlen nyomásra kibújt.


Jó, tudom, szégyelljem magam, mert hangot mertem kiadni. :)))))

2012. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél kiabáltam, de nem bánom, másodiknál csak a végén kb.10 percet,addig tartottam magam. Mindkettőnél haza akartam menni. Ami nekem gáz, hogy odakakkantottam, pedig a másodiknál direkt kértem beöntést, de az sem segített.:-(
2012. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szégyellem magam.Tudom hülyén hangzik de ez van.Én nem káromkodtam,de sírtam/hisztiztem.Végül könyörögtem a császárért amikor már 3 órája tolóim voltak,de vártak még egy órát.Így is végül császár lett ami miatt meg a családom előtt szégyelltem magam.

De mostmár tudom az a lényeg hogy mind2en egészségesek vagyunk!

2012. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Én nem, mert tudtam viselkedni.
2012. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!