Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Vadhús? Az...

Mi lehet ez? Vadhús? Az szokott vérezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pont három hónapja szültem a Fiamat. Szakadtam-repedtem-vágtak. Nem volt semmi extra a sebekkel, néha-néha feszül, fáj, de tényleg semmi komoly. Ami viszont aggaszt, hogy több alkalommal is piros, friss vért láttam pisi után a WC-papíron. A hathetes kontrollon azt mondta az orvos, hogy minden rendben. No, ma összeszedtem a bátorságomat és megnéztem a "berendezést", megdöbbenve láttam, hogy egy kis húsdarab lóg ott, és az vérezget.


Mi lehet ez? :( Menjek dokihoz, vagy ráér még két hetet, amikor amúgy is mennék? (Elég macerás megoldani a gyermek felügyeletét)



2012. máj. 9. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem 3 hónap után már semmi nem lógott, és nem is vérzett, sztem irány a doki...akár magaddal is viheted a babát, elvan a babakocsiban is...jobbulást!
2012. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, megoldom.

Köszi!

2012. máj. 10. 09:10
 3/14 anonim ***** válasza:
szia, írj majd ha voltál...kiváncsi vagyok mit mondott...remélem semmi komoly...:)
2012. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rendben :)

A hétre már nincs időpont persze, úgyhogy alkalmasint érkezem az infoval :)


Amúgy ma is vérzik :( Lehet felcsúszott az aranyerem? :D

2012. máj. 10. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt vadhús kinövésem a hüvelybejáratnál.

NEkem mondjuk a 6 hetes kontrollon is már megvolt. A doki akkor azt mondta, hogy "rendeltetés szerű használat" során majd eltávozik magától.

SAjnos nem így lett, fél évig próbálgattuk, nekem nagyon fájt mindenhogy a szex, így alig sikeredett valahogy.

Amikor vissza mentem, azt mondta a vizsgálat előtti beszélgetésen, hogy akkor vagy levágja, de akkor varrni kell pár öltéssel, vagy elköti egy cérnaszállal, és majd leesik a vége. Vagy naponta járjak ecsetelésre, és úgy fog lejönni. Csakhogy amikor vizsgálni kezdte, félig leszakadt, ő meg egy mozdulattal letépte, utólagos engedelmemmel... Hát nem volt kellemes, mit mondjak. Utána egy-két napig vérzett, majd begyógyult. Ekkor már 8 hónapos volt a babám. Egy éves volt, mire újra élvezni tudtam.

De már nem emlékszem rá szörnyen. Egyébként nekem is komplikált volt az a szülés, a végén lelassult a baba szíve, sürgősségi gátmetszés kellett plusz oxytocin, és a doki nyomott egyet a hasamra, mert gyorsan ki kellett jöjjön a baba.


Azóta szültem még egyet komplikáció mentesen, és a napokban jön a harmadik is...


Szóval ne izgulj, tarts ki, idővel jobb lesz ez!

Menj el a dokihoz!

2012. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szió!


Köszönöm szépen a válaszod, nekem sem volt egyszerű a szülés...

Durva lehetett, ahogy megszabadított tőle :( De annak örülök, hogy azóta már sikerült egyszerűbben szülni, remélem a mostani is sima lesz majd :)


Elmegyek mindenképp!

2012. máj. 13. 15:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néha vér a papíron, meg egyszer kijött egy madzagdarab is. Feszült a seb is, meg volt vadhús is - akkor 2 hónapja szültem. Aztán pár hónap múlva elmúlt. Nagyon féltem így is még a szextől. De úgy tűnik, ezzel sincs már probléma :)
2012. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!

Sajna nekem még nagyon fáj az együttlét :( Orvoshoz pedig végre jövő héten tényleg eljutok :)

2012. máj. 29. 19:53
 9/14 anonim ***** válasza:
na miujs???
2012. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jövő héten megyek dokihoz (remélem már tényleg...) és akkor megtudom, mi is a véres valóság :)

Ami azóta nem vérzett. Hmm.


Köszönöm az érdeklődést :)

2012. jún. 6. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!