Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akar beindulni a szülés...

Nem akar beindulni a szülés magától vajon miért? 41+1 KM

Figyelt kérdés

Már írtam pár napja amire kaptam is sok-sok választ, de még azóta is egyben vagyok!


Uh szerint ma vagyok 41+1

Mensi szerint: 40+4


Akárhogy is nézem túlhordásban vagyok és nagyon nehezen bírom! :(


Ctg.-re 2 naponta járok ott minden oké azt mondják, 1,5 hét alatt semmit nem tágultam tovább, belső méhszájam zárt, külső 1 ujjnyira nyitott és ennyi, de nem haladtam tovább. Jóslóim vannak mert fájdogálok főként mikor lefekszem akkor érzem a derekam is! Éjjelente nagyon sokat izeg-mozog a lányom, most éjszaka volt hosszú idő után h nem mozgott annyit!


Szedek homeos bogyót, ittam a málnalevél teát, de semmi! :(

Hétfőig van esélyem h meginduljon magától, mert kedden befekvés lesz ballon tágítással és másnapi indítással! Nagyon szeretném megelőzni ezt!

De mit csináljak?????

Az lenne a legjobb ha minél többet mozognék addig is??? Tegyek-vegyek a lakásban? (persze óvatosan, de lényeg hogy ne feküdjek?)

Vagy a pihennék jobb?


Annyira jó volna ha elfolyna a magzatvíz vagy jönnének a fájások h elinduljon....


Na jó hosszú lettem, bocsi, de már kétségbe vagyok esve! :(


2009. jún. 25. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint kitáncoltam magamból a gyereket!! Nem szabad pihenni!! Attól nem fog megindulni. Tegyél be valami jó kis zenét és roppjad otthon amíg csak bírod. Bajod nem lesz,legfeljebb megszülsz!!! :)
2009. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
bújj össze apával, a szex is segíthet:))
2009. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom mért nem indult még a szülésed. Úgy látszik a pici lány nagyon jól érzi magát odabenn. :D Milyen homeós bogyót szedsz? Nekem a Caulophillum C30-at és a Cimicifuga C30-at javasolták. Azt olvastam, hogy segítenek rendszerezni a fájásokat és fájdalmat is csillapítanak. 37 hetes vagyok, most kezdtem el szedni, remélem én nem hordom túl, mert már most kész vagyok annyira elegem van a terhességből...

De na aggódj akkor sem ha indul meg magától, nem lesz semmi hátrányod belőle ha a kórházban indítják. Nálunk egyébként már a betöltött 40. hét után megindítják ha addig nem jött ki magától. Sőt van aki bemegy 38 hetesen és kéri, hogy indítsák meg neki, megnézik UH-n ha rendben van a gyerek súlya akkor meg is indítják... Szóval nem kell aggódnod a szülés indítás miatt. Gondolom, hogy jobban szeretnéd ha magától indulna, de ha nem akkor rá kell segíteni elvégre nem maradhat odabent a kis lányka :) Gondolj arra, hogy már csak nagyon-nagyon kevés idő választ el attól a pillanattól amikor először meglátod és megölelheted a kislányodat :)

Kitartás, minden rendben lesz. Szép szülést!

37 hetes kismama

2009. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jót mosolyogtam az első válaszlón! :) Kipróbálom a táncit! ;)

Most épp zenét hallgatok és takartgatok és kezdek főzni majd táncikálok közben :)


Köszi mindenkinek a választ! Ugye ha a mensit nézzük akkor még csak 4 nap túlhordás van...nálunk max 1 hetet várnak a túlhordással, tehát a jövőhét kedd nagyából úgy jön ki!


sokat olvastam és hallottam h annyira nem jó a szülésmegindítás ezért sem nagyon szeretném, persze ha más nem marad akkor ez lesz!

de nem gondoltam volna hogy ennyi front sem hozza meg a kislányunkat!


Csak amit elöször írtál azt az egyet szedem reggel 5 bogyó és este 5 bogyó! szülésznőm javasolta ezáltal így teszek! de a teát már nem iszom 2 napja nem látom értelmét! (tudom már hülye vagyok)


Szex kizárva apa félti nagyon a babát tudja h nem lehet baj meg én is de akkor sem szeretné, én meg nem erőltetem mert nem sülne jó ki belőle későbbiekben szerintem!


de köszi mindenkinek, bizakodni tudok csak tovább....

2009. jún. 25. 13:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg keress magadnak egy szimpatikus magas házat, és kezdj el lépcsőzni. Én ezt csináltam, kilencediken lakunk, amúgy is gyalog jártam, de az utolsó pár napban naponta vagy 10-szer fel-le, hogy megszüljek. Sikerült :) 39+3-ra :)
2009. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A forró fürdőt még nem próbáltad? Nekem segített! 40+2 napra szültem!:) Remélem segít, hátha végre megszületik a kislányod és magadhoz ülelheted!!:)

Sok sikert!!!

2009. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia Sorstars!

40+5 hetes kismami vagyok es az en kislanyom se akar meg kibujni,sajnos.

Mar nekem is nagyon elegem van,kiprobaltam mar szinte mindent:szex,lepcsozes,takaritas,seta de semmi.

Ha hetfoig nem lesz baba akkor inditanak,de en nagyon szeretnem h magatol induljon be a szules.

Mar elegem van az ismerosok telefonjaibol is,melegem van szoval nekem ez az allapot mar tenyleg "terhes".

En is remenykedtem a frontokba....de a kicsimet az sem hatotta meg.

Raadasul most par napja megint nagyon aktiv es mar faj ahogy mozog.De legalabb mozog a draga.

Hat kitartas mindkettonknek!

Remelem hamarosan mindketten babazni fogunk:)

Konnyu,szep szulest!

40+5 hetes kismama

2009. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Forró fürdőt nem ajánlotta nekem a szülésznőm, mert az meg leállíthatja a fájásokat ha esetleg elindulna valami!

De azért köszönöm ezt az ötletet is !!!


Utolsó válaszolónak:

szia sorstárs :)))


Annyira érdekes ugyan az van mint nekem! Nekem is jópár napig nagyon aktív volt és fájt mikor mozog és legjobban este csinálta/csinálja. Tegnap este volt hogy végre hagyott aludni kicsit! Kíváncsi leszek a mai estére!

Merre laksz? Hol fogsz szülni? Én a Szent Istvánban szülök, nekem keddig várnak kedden kell befeküdnöm ballon lesz és szerdán indítás nagyon szeretném elkerülni, de egyenlőre esélyét sem látom!


Kitartás neked is és könnyű szülést! Max egy hét múlva már babázunk legfeljebb jobban megszenvedünk értük! ;)

2009. jún. 25. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 41+3 hétre született a babám 3 hónappal ezelött.Engem 2héttel szülés elött befektettek,kevés volt már a magzatvizem.De nem történt semmi..minden nap egy örökké valóság volt a kórházban:).Minden nap POSE-ra jártam,semmit nem tágultam.Végig teljesen zárt volt a külső belső méhszájam.Szedtem a homeós bogyókat,ittam a málnalevél teát,kötelező volt lépcsőznöm a kórházban,de semmi nem segített.Aztán egyik éjszaka 2órakor megindult 3-5 perces fájásokkal a szülés,és este 20kor kinnt is volt a kisfiam:)!Nem volt túl 'rövid' szülés,de azért csak kibújt a kis tökös:)!Szóval nyugalom nemsokára kint lesz a babád,már nincs sok hátra,kitartás:)!Én együtt érzek veled:))!
2009. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm! :) nem lehetett könnyű neked!

Akkor én még előnyben vagyok mert max 1 nappal kell többet bent lennem!


Tegnap este óta fáj a derekam, de semmi változás azóta sem!

2009. jún. 26. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!